20 Μαι

πωλήτρια για φούρνο στη Σαντορίνη

Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται από φούρνο στη Σαντορίνη για σεζόν, απαραίτητη γνώση Αγγλικών, παραγωγή καφέ και ανάλογη προϋπηρεσία, παρέχεται...

Σχετικες Αγγελιες

04 Οκτ
Αθήνα [Φούρνος Βενέτη]

Το κατάστημα Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ στην περιοχή του Παλαιού Φαλήρου ζητεί Πωλήτρια Bake off (Ψήστη -ρια). Εμπειρία στο χώρο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Βιογραφικά

22 Οκτ
Δήμος Θήρας [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Μικροβιολόγο, Επιστημονικά Υπεύθυνο Εργαστηρίου για Ιδιωτικό Πολυϊατρείο - Μονάδα Ημερήσιας Νοσηλείας (Μ.Η.Ν.), μέλος του ομίλου της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών, για νησί των Κυκλάδων (Σαντορίνη) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ιατρικής αναγνωρισμένο ή από

18 Οκτ
Θήρα [ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΕ]

Υπάλληλο Πλυντηρίου Αρμοδιότητες: πλυσιμο υματισμού Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή

18 Οκτ

Καμαριέρα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή

18 Οκτ

• Γενικών Καθηκόντων εστιατορίου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: -προϋπηρεσία ως σερβιτόρος και μπουφετζής και άριστη γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: η γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα ληφθεί υπόψιν Η εταιρία προσφέρει: διαμονή και διατροφή