20 Μαι

πωλήτρια για φούρνο στη Σαντορίνη

Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται από φούρνο στη Σαντορίνη για σεζόν, απαραίτητη γνώση Αγγλικών, παραγωγή καφέ και ανάλογη προϋπηρεσία, παρέχεται...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Δήμος Θήρας [Epoque Collection]

Το καινούργιο ξενοδοχείο Omma Santorini, μέλος της εταιρίας Epoque Collection, αναζητά Σπουδαστή/τρια για Πρακτική Άσκηση (Κουζίνα) για το Οmma Restaurant την καλοκαιρινή σεζόν 2019. Επιθυμητά προσόντα υποψηφίου: Σπουδαστής σε σχολή μαγειρικής με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Ομαδικό πνεύμα στην εργασία και ευελιξία

15 Μαι
Δήμος Θήρας [Mediterranean White Hotel]

To ξενοδοχείο Mediterranean White στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 A' Μάγειρες Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Πνεύμα συνεργασίας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

13 Μαι
Δήμος Θήρας [TUI SENSIMAR MELTEMI BLU ]

H TUI o μεγαλυτερος ταξιδιωτικός όμιλος στο κόσμο ανοίγει το νέο 5* ξενοδοχείο της αλυσίδας ΤUI Sensimar στην Σαντορίνη και αναζητάει για τη σεζόν 2019 άτομο για τη θέση του: Lifeguard / Ναυαγοσώστη Περιγραφή της θέσης: Επίβλεψη των κολυμβητικών δεξαμενών σε σχέση με την ασφάλεια των πελατών (Hotel Adults only) Συνεχή

10 Μαι
Δήμος Θήρας [Ναυτιλιακή εταιρία]

Ναυτιλιακή εταιρία στη Σαντορίνη ζητεί Λογιστή/Λογίστρια για εργασία στο αντίστοιχο τμήμα κατά τη περίοδο Μαϊου - Οκτωβρίου. Παρέχεται στέγαση. Τις αιτήσεις για την εν λόγω θέση είναι απαραίτητο να συνοδεύει βιογραφικό σημείωμα στο: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Ωρες

08 Μαι
Αθήνα [DEXIM]

Πωλήτρια για το κατάστημα στην Καλλιθέα. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες Επιθυμητά προσόντα: