20 Μαι

πωλήτρια για φούρνο στη Σαντορίνη

Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται από φούρνο στη Σαντορίνη για σεζόν, απαραίτητη γνώση Αγγλικών, παραγωγή καφέ και ανάλογη προϋπηρεσία, παρέχεται...

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουν
Περιφερειακή ενότητα Κυκλάδων

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται άμεσα για εργασία σε boutique γυναικείων ρούχων, εντός ξενοδοχείου, στη Σαντορίνη, μέχρι και το μήνα Νοέμβριο, υψηλός μισθός, διαμονή και

21 Ιουν
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχειακή εταιρία]

Ξενοδοχειακή εταιρία με έδρα τη Σαντορίνη, αναζητά δυναμικό άτομο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης Υπάλληλος Λογιστηρίου Περιγραφή θέσης: Καταχώρηση των λογιστικών συναλλαγών που πραγματοποιεί η εταιρία μέσω εμπορικής διαχείρισης / λογιστικής Επικοινωνία με τους πελάτες / προμηθευτές με

19 Ιουν
Δήμος Θήρας [Pegasus Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Pegasus Suites Spa στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει: Πωλήτρια Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας Επαγγελματικές ικανότητες: Σοβαρότητα και

19 Ιουν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της: Πωλήτρια Παραγωγής Σάντουιτς με εμπειρία

19 Ιουν

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της: Πωλήτρια με εμπειρία στην εστίαση. Προφίλ