20 Μαι

πωλήτρια για φούρνο στη Σαντορίνη

Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται από φούρνο στη Σαντορίνη για σεζόν, απαραίτητη γνώση Αγγλικών, παραγωγή καφέ και ανάλογη προϋπηρεσία, παρέχεται...

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Δήμος Θήρας [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων από το την Κεντρική Κλινική Αθηνών και από ιδιωτικό πολυϊατρείο - μονάδα ημερήσιας νοσηλείας (ΜΗΝ) Ιατρική ΕΠΕ, μέλος του ομίλου της Κεντρικής Κλινικής Αθηνών, για τη Σαντορίνη. Καθήκοντα θέσης: Δίνει οδηγίες στους ασθενείς για την κατάλληλη

10 Αυγ
Αθήνα [Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ κινητής τηλεφωνίας στην περιοχή του Μενιδίου ζητεί πωλήτρια για μερική ή πλήρη απασχόληση, εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον, άμεση ασφάλιση, μισθός,

08 Αυγ
Αθήνα [DEXIM]

Ζητείται Πωλήτρια για το κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας Απαραίτητα προσόντα - Iκανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες Επιθυμητά

08 Αυγ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Από την Κεντρική Κλινική Αθηνών ζητείται Οδηγός Ασθενοφόρου / Διασώστης για εργασία στην Αθήνα και τη Σαντορίνη. Κύριες αρμοδιότητες: Ασφαλής μεταφορά ασθενών Έλεγχος για την καλή μηχανολογική κατάσταση των οχημάτων Έλεγχος του απαιτούμενου εξοπλισμού και της καθαριότητας των ασθενοφόρων

07 Αυγ
Αθήνα [Party21]

* Υπεύθυνη * Έμπειρη * Αγγλικά * Δυνατότητα ταξίδια εξωτερικού * Η/Υ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 0,00€ /μήνας Εμπειρία: * 1-10: 1 χρόνο