20 Μαι

πωλήτρια για φούρνο στη Σαντορίνη

Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται από φούρνο στη Σαντορίνη για σεζόν, απαραίτητη γνώση Αγγλικών, παραγωγή καφέ και ανάλογη προϋπηρεσία, παρέχεται...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Πειραιώς [DEXIM]

Ζητείται Πωλήτρια για το κατάστημα στον Πειραιά. Απαραίτητα προσόντα/ ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες Επιθυμητά

18 Ιαν
Δήμος Θήρας [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται έμπειρος Χειριστής Αντλίας Σκυροδέματος για μόνιμη απασχόληση στη Σαντορίνη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Ιαν
Δήμος Κατερίνης [DEXIM]

Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής για το κατάστημα στην Κατερίνη. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [WINDSTORE]

πωλητής / πωλήτρια Αρμοδιότητες: Πωλήσεις προϊόντων κινητής - σταθερής και internet Απαραίτητα Προσόντα: Ευχέρεια λόγου, επικοινωνιακός/η,ομαδικότητα,Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 1-2 έτη (σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας) Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης απασχόληση, Μισθός και bonus επίτευξης στόχων, Συνεχής εκπαίδευση technolwind@outlook.com

16 Ιαν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της: Πωλήτρια Παραγωγής Σάντουιτς με εμπειρία