26 Μαι

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Incoming

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το \"Greek Trails\", στην Αθήνα, ζητεί υπάλληλο με προϋπηρεσία για το τμήμα Incoming. Απαραίτητη καλή γνώση, TravelForce MS Office, Αγγλικών. Γνώση επιπλέον...

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Αθήνα [ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΤΡΑΒΕΛ]

Ζητείται Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου στην Αθήνα. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Ηλικία άνω των 30 ετών Απαραίτητη προϋπόθεση η άριστη γνώση

19 Σεπ
Αθήνα [Τουριστικό Γραφείο]

Γραφείο εισερχόμενου τουρισμού στο Σύνταγμα ζητά υπάλληλο για τις κρατήσεις με άριστη γνώση ισπανικών και πορτογαλικών και 5ετή προϋπηρεσία στον κλάδο.

12 Οκτ
Αθήνα [Prince Silvero]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου νέος –α για τμήμα τιμολόγησης ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ Τιμολόγηση και έκδοση παραστατικών Διαχείριση και Δρομολόγηση παραγγελιών Γνώση

12 Οκτ
Αθήνα [Vican N.Anagnostakis S.A]

Η εταιρεία VICAN N. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Α.Ε, η οποία δραστηριοποιείται στον ιατροφαρμακευτικό χώρο πάνω από 40 χρόνια, ζητά να προσλάβει άμεσα, Υπάλληλο Γραφείου

11 Οκτ
Αθήνα [Fargego Hellas Ε.Π.Ε.]

Η εταιρεία FARGECO HELLAS Ε.Π.Ε. που δραστηριοποιείται στο χώρο της συλλογής ζωϊκών υποπροϊόντων, για την αποθήκη της στον Ασπρόπυργο Αττικής ζητεί: Υπάλληλο