26 Μαι

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Incoming

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το \"Greek Trails\", στην Αθήνα, ζητεί υπάλληλο με προϋπηρεσία για το τμήμα Incoming. Απαραίτητη καλή γνώση, TravelForce MS Office, Αγγλικών. Γνώση επιπλέον...

Σχετικες Αγγελιες

31 Μαι
Αθήνα [GREEK TRAILS]

Το "Greek Trails", στην Αθήνα, ζητεί υπάλληλο με προϋπηρεσία για το τμήμα Incoming. Απαραίτητη καλή γνώση, TravelForce MS Office, Αγγλικών. Γνώση επιπλέον

14 Ιουν
Αθήνα [ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Τουριστικό Γραφείο με έδρα στην Αργυρούπολη, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο με εμπειρία στην οργάνωση πακέτων ταξιδίων στην Ελλάδα, κρατήσεις εισιτηρίων,

31 Μαι
Αθήνα [ATHENS DIRECT TRAVEL]

To "Athens Direct Travel" ζητεί υπάλληλο για το τμήμα Corporate & Outgoing με καλή γνώση αεροπορικού εισιτηρίου, πώλησης και δημιουργίας FIT & οργανωμένων

30 Μαι
Αθήνα [GETAWAYS]

Η εταιρεία GETAWAYS, που δραστηριοποιείται στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά υπάλληλο τουριστικού γραφείου. Η πρόσληψη θα γίνει μέσω του προγράμματος, 30-49 ετών

26 Μαι
Αθήνα [ANNA TRAVEL]

Το Τουριστικό Γραφείο "Anna Travel", που βρίσκεται στο Κολωνάκι ζητεί Υπάλληλο (κοπέλα). Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Ευγένεια