25 Μαι

Κοπέλες για μπαρ ή σερβις 2ήμερα ή σεζόν

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στέλνετε οπωσδήποτε βιογραφικό με τηλέφωνο επικοινωνίας !!! Ψάχνουμε ΑΜΕΣΑ Κατά προτίμηση από Θεσσαλονίκη για 2ήμερα ή εναλλακτικά σεζόν 2 κοπέλες 20-30 ετών για σέρβις ή παραγωγή ΕΜΠΕΙΡΕΣ για απογευματοβραδινή βάρδια

• Μόνο Τετάρτη & Πέμπτη -- ή -- Κυριακή και Δευτέρα Δράμα ή Ξάνθη beach bar Με πληρωμένη μεταφορά διαμονή και αμοιβή σας ανέρχεται σε 35-50 € καθαρά

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Πανελλήνια [Constantinou Bros Hotels]

Η εταιρία Constantinou Bros Hotels στην Πάφο Κύπρου ζητά να προσλάβει προσωπικό για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών της μονάδων: Μπαρίστες / Bartenders Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Δίπλωμα ξενοδοχειακής ή άλλης τριτοβάθμιας σχολής σε συναφή κλάδο σπουδών Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας Ευχάριστη

08 Φεβ
Πανελλήνια [Blue Bay Hotel]

To 4 αστέρων ξενοδοχείο Blue Bay Hotel στη Χαλκιδική, αναγνωρισμένο για τη διακριτική πολυτέλεια, τη ζεστή ατμόσφαιρα και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών του εδώ και 22 έτη, σας δίνει τη δυνατότητα να γίνετε μέλη της ομάδας του. Το ξενοδοχείο επιθυμεί να προσλάβει: Σερβιτόρους Εστιατορίoυ και Μπαρ

05 Φεβ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Άμεσα ζητούνται για πρακτική άσκηση Βοηθοί Σερβιτόροι-ες  / Μπαρ  Προορισμός : Κύπρος, Αγία Νάπα. Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 650€ – 750€ καθαρά τον μήνα 48 ώρες εργασίας την εβδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό την εβδομάδα. 9 ώρες το

05 Φεβ

Ζητείται άμεσα Bar Waiter/ Σερβιτόρος Μπαρ Προορισμός : Κύπρος, Αγία Νάπα. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 900-950 € καθαρά τον μήνα 48 ώρες εργασίας τη βδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό τη βδομάδα. 9 ώρες το ωράριο (8

05 Φεβ

  Ζητείται άμεσα Barman Β'/ Μπάρμαν Β’ Προορισμός : Κύπρος, Αγία Νάπα. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 1.000-1.100 € καθαρά τον μήνα 48 ώρες εργασίας τη βδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό τη βδομάδα. 9 ώρες το ωράριο (8 ώρες