25 Μαι

Κοπέλες για μπαρ ή σερβις 2ήμερα ή σεζόν

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στέλνετε οπωσδήποτε βιογραφικό με τηλέφωνο επικοινωνίας !!! Ψάχνουμε ΑΜΕΣΑ Κατά προτίμηση από Θεσσαλονίκη για 2ήμερα ή εναλλακτικά σεζόν 2 κοπέλες 20-30 ετών για σέρβις ή παραγωγή ΕΜΠΕΙΡΕΣ για απογευματοβραδινή βάρδια

• Μόνο Τετάρτη & Πέμπτη -- ή -- Κυριακή και Δευτέρα Δράμα ή Ξάνθη beach bar Με πληρωμένη μεταφορά διαμονή και αμοιβή σας ανέρχεται σε 35-50 € καθαρά

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουν
Πανελλήνια [DOMES OF ELOUNDA]

Η Ledra Hotels and Villas προσλαμβάνει για τo ξενοδοχείο της Domes Noruz Chania στα Χανιά, μέλος της Autograph Collection του ξενοδοχειακού ομίλου Marriott, για τη σεζόν 2018 Μπάρμαν Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η τουριστικής σχόλης Πτυχίο bartender Γνώσεις παρασκευής cocktails Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και προαιρετικά

10 Ιουν
Πειραιάς [Νικος]

σερβιτοροι σερβιτορες Αρμοδιότητες: σερβις Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ικα,δωρεαν διαμονη ,ημερομισθιο Στο οιτυλο νομου λακωνιας

23 Μαι
Μύκονος [TERRA MALTESE]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ 2 ΑΤΟΜΑ ( 1 ΜΠΑΡ + 1 ΣΕΡΒΙΣ ) ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 4* ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ : • Εμπειρία στη θέση • Να γνωρίζει πολύ καλά Αγγλικά • Πνεύμα ομαδικότητας και υπευθυνότητας • Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας • Να έχει επαγγελματική – ευγενική συμπεριφορά • Επιθυμητή φωτογραφία στο βιογραφικό ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ : • Πλήρη ασφάλιση • Στέγαση για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Μυκόνου • Διατροφή στο ξενοδοχείο • Επαγγελματικό...

... περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών
manager@terramaltese.com

Tags:

23 Μαι
Πανελλήνια [ManDynamic]

3 κοπέλες Υπαλλήλους Υποδοχής, 7 Καμαριέρες, Α και Β Μάγειρες ala carte, Κέρκυρα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Μισθός ασφάλιση, επιδόματα, δώρα, διαμονή και διατροφή

21 Μαι
Βόλισσος [Hook]

Ζητούνται κοπέλες για σέρβις και μπαρ στη Βολισσό της Χίου Ιούλιο Αύγουστο. Μισθός ικανοποιητικός. Παρέχεται διαμονή. Τηλ 6945538807