25 Μαι

Γηροκομοσ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Γηροκομοσ γυναίκα για 4 ρεπα το μήνα τις Παρασκευές από 9 το πρωί έως 9 τό βράδυ στό Ωραίοκαστρο Θεσσαλονίκη 20 ευρώ τό ρεπο. Τηλ:6943508054

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Η εταιρία μας, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής της, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της ΙΤ - Helpdesk Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει γνώσεις: Windows batch scripting Windows Policies/Registry Windows Imaging (Cloning - SysPrep) Hardware Η/Υ Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Θα του αρέσει ή θα ασχολείται με το gaming

15 Οκτ

E-Shop / Web Developer Ο συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για τη συντήρηση και την ανάπτυξη του e-shop και των ιστοσελίδων της εταιρίας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει: Γνώσεις εγκατάστασης, συντήρησης και παραμετροποίησης Magento eCommerce Platform Γνώσεις εγκατάστασης, συντήρησης και παραμετροποίησης Wordpress Καλή γνώση HTML5,

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Πωλητής Καρτοκινητής - Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Θεσσαλονίκης ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360o Θεσσαλονίκης, κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει μηχανικό τεχνικής εκπαίδευσης για διδασκαλία εργαστηριακών μαθημάτων στην ειδικότητα: Τεχνικός Μηχανοτρονικής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο από ΤΕΙ τεχνικού οχημάτων Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον