25 Μαι

Γηροκομοσ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Γηροκομοσ γυναίκα για 4 ρεπα το μήνα τις Παρασκευές από 9 το πρωί έως 9 τό βράδυ στό Ωραίοκαστρο Θεσσαλονίκη 20 ευρώ τό ρεπο. Τηλ:6943508054

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

30 Μαι
Θεσσαλονίκη [Μαρία ]

Ζητείται Γηροκομοσ γυναίκα για καλύπση 4 ρεπα το μήνα,Παρασκευή απο9 πρωί έως 9 το βράδυ στο Ωραίοκαστρο Θεσσαλονίκη, 25 ευρώ το Ρεπό.Τηλ:6943508054

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [Μαρια]

07 Ιουν
Αθήνα [ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΦΟΥ ]

Ζητείται γηροκομος για ηλικιωμένη κυρία με άνοια (όχι κατάκοιτη) με ωράριο εργασίας σπαστό 10:00-14:00 και 19:00-22:00. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία φαγητού, βοήθεια στο μπάνιο και στη τουαλέτα , φάρμακα, παρέα. Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Αμοιβή 300 ευρώ.

18 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [DOTSOFT ΑΕ]

DOTSOFT, a fast-growing European IT solutions provider is seeking for inspired Software Engineer Analyst who will be part of our team working in challenging Government and Research projects. Job Description The System Administrator/ DevOps Engineer will implement and manage the tools, processes and cloud environments to automate our build, testing, deployment, and production infrastructure. The candidate should manage the company's infrastructure to ensure...

... the availability and performance of the servers used by our customers. In addition to that this person will be

Tags:

18 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura επιθυμεί συνεργασία με Ιατρούς εν Αναμονή Ειδικότητας κατά προτίμηση δερματολογίας ή πλαστικής χειρουργικής σε μορφή που θα καθοριστεί κατόπιν επαφής με τους διευθυντές των κέντρων. Περιοχή: Θεσσαλονίκη Κωδικός: FT 81 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε