25 Μαι

Γηροκομοσ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Γηροκομοσ γυναίκα για 4 ρεπα το μήνα τις Παρασκευές από 9 το πρωί έως 9 τό βράδυ στό Ωραίοκαστρο Θεσσαλονίκη 20 ευρώ τό ρεπο. Τηλ:6943508054

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [RANDSTAD]

Έχεις εργαστεί στο τμήμα Παραγωγής και Συσκευασίας τροφίμων; Σε ενδιαφέρει η εργασία στο τμήμα παραγωγής μιας οργανωμένης και δυναμικής βιομηχανίας τροφίμων; Κάνε ηλεκτρονικά την αίτησή σου και θα σε καλέσουμε άμεσα. Παροχές: Στις εργάτριες συσκευασίας η βιομηχανία τροφίμων προσφέρει τα

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στη διάθεση εξειδικευμένου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού αναζητά: Ιατρικό Επισκέπτη για τη Θεσσαλονίκη. Βασικές αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση, διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου Επίτευξη στόχων Εξασφάλιση της εφαρμογής διαδικασιών σύμφωνα με τις εταιρικές

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AMD TELECOM SA]

AMD Telecom, the global SMS Voice connectivity provider launched the new brand Routee, (www.routee.net) a Web API cloud communication solution, aiming to expand and simplify communication capabilities between people, applications, corporations and machines. The means to achieve such goals are through its provided products; Text (SMS) Voice Messaging, Text to Speech, Email Messaging, Two Factor Authentication, Number Lookup, Number Validation and various...

... plugins. Due to continued growth of our company, we are looking to recruit an experienced sales professional to join our

Tags:

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (έδρα Θεσσαλονίκη) Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: