25 Μαι

Αποθηκάριος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία ΦΙΛΩΤΑΣ ΜΠΕΛΑΣ ΥΙΟΣ Α.Ε. – Τυροκομικά Βερμίου, με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα και σημαντική παρουσία στην ελληνική αγορά τυροκομικών, που βρίσκεται στο 12ο χλμ. Αλεξάνδρειας – Κατερίνης, επιθυμεί να προσλάβει Αποθηκάριο Περιγραφή θέσης – κύριες αρμοδιότητες: Παραλαβή υλικών...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ]

Οδηγός Αποθηκάριος σε Κάβα Ποτών full-time, εργασία εξαήμερη. Αρμοδιότητες: Παραλαβή & Αποθήκευση Εμπορευμάτων, Ετοιμασία Παραγγελιών και Διανομή Εμπορευμάτων. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης β'κατηγορίας, Άνδρας, Ηλικία έως 40 ετών, Βιβλιάριο υγείας Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο των τροφίμων ποτών, Γνώστης Ανατολικής Θεσσαλονίκης Η εταιρία προσφέρει: Μηνιαίο μισθό μέσω τραπέζης & Ασφάλιση. Αποστολή Βιογραφικών στο email: deconomy@yahoo.gr

15 Ιουν
Πανελλήνια [THREPTICO]

Η εταιρία ΘΡΕΠΤΙΚΟ Μονοπρόσωπη Ι.Κ.Ε., με συσκευασμένα προϊόντα διατροφής, μπάρες δημητριακών και snacks ενέργειας, δραστηριοποιείται στην αγορά της μικρής λιανικής και ενδιαφέρεται να προσλάβει Αποθηκάριο για την περιοχή της Αττικής. Περιγραφή: Οργάνωση και λειτουργία αποθήκης συσκευασμένων

13 Ιουν
Πανελλήνια [SALT WATER]

  ΚΥΡΙΕΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ Διεκπεραίωση των διαδικασιών παραλαβής και αποστολής των εμπορευμάτων, σύμφωνα με τις εταιρικές πρακτικές Τήρηση μηχανογραφημένης αποθήκης (έκδοση παραστατικών) Επικοινωνία με μεταφορικές εταιρείες για το κόστος και τη δρομολόγηση των φορτώσεων Διασφάλιση ορθής

11 Ιουν
Αθήνα [ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ]

ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΕ ΛΕΥΚΑ ΕΙΔΗ-ΧΑΛΙΑ. ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΠΡΩΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ. ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΕΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΘΗΝΩΝ

07 Ιουν
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής βιομηχανίας