25 Μαι

Ειδικευμένος Ιατρός Καρδιολόγος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Ευρωκλινική Αθηνών είναι ένα από τα πλέον σύγχρονα διαγνωστικά, χειρουργικά και θεραπευτικά κέντρα της χώρας. Από την ίδρυσή του το 1998 διαδραματίζει σταθερά πρωταγωνιστικό ρόλο στον χώρο της ιδιωτικής υγείας και αποτελεί σημείο αναφοράς για την ποιοτικά ασυναγώνιστη  φροντίδα υγείας...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Πανελλήνια [ΕΥΡΩΚΛΙΝΙΚΗ]

Ο όμιλος Ευρωκλινική Αθηνών είναι ένα από τα πλέον σύγχρονα διαγνωστικά, χειρουργικά και θεραπευτικά κέντρα της χώρας. Από την ίδρυσή του το 1998 διαδραματίζει σταθερά πρωταγωνιστικό ρόλο στον χώρο της ιδιωτικής υγείας και αποτελεί σημείο αναφοράς για την ποιοτικά ασυναγώνιστη  φροντίδα υγείας

02 Αυγ

Ο όμιλος Ευρωκλινικής Αθηνών είναι ένα από τα πλέον σύγχρονα διαγνωστικά, χειρουργικά και θεραπευτικά κέντρα της χώρας. Από την ίδρυσή της το 1998 διαδραματίζει σταθερά πρωταγωνιστικό ρόλο στο χώρο της ιδιωτικής υγείας και αποτελεί σημείο αναφοράς για την ασυναγώνιστη ποιοτικά φροντίδα υγείας

02 Αυγ

08 Αυγ
Πανελλήνια [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Γενικό Ιατρό για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής Απαραίτητη χειρουργική εμπειρία Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον γλωσσών θα εκτιμηθεί

08 Αυγ
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Παθολόγο για εφημερίες. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ιατρικής αναγνωρισμένο ή από χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης Γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας Επαγγελματική συμπεριφορά [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]