25 Μαι

Ειδικευμένος Ιατρός Καρδιολόγος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Ευρωκλινική Αθηνών είναι ένα από τα πλέον σύγχρονα διαγνωστικά, χειρουργικά και θεραπευτικά κέντρα της χώρας. Από την ίδρυσή του το 1998 διαδραματίζει σταθερά πρωταγωνιστικό ρόλο στον χώρο της ιδιωτικής υγείας και αποτελεί σημείο αναφοράς για την ποιοτικά ασυναγώνιστη  φροντίδα υγείας...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

01 Ιουν
Πανελλήνια [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στην Αθήνα Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP, CRM) Κωδικός θέσης: ATH.ΚΑ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής εμπειρία στον τομέα

01 Ιουν
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Παθολόγο για εφημερίες. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ιατρικής αναγνωρισμένο ή από χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης Γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας Επαγγελματική συμπεριφορά [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

24 Μαι
Πανελλήνια [ANTIGONOS THEODORΟU OFFICE EMPLOYMENT & IMMIGRATION SERVICES]

Κτηνιατρείο στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση, Κτηνίατρο / Βοηθό Κτηνίατρου για μικρά ζώα με εμπειρία τουλάχιστον 2-3 χρόνια Ωράριο εργασίας: 6 μέρες την εβδομάδα, 8 ώρες ημερησίως Μισθός: αναλόγως προσόντων Αλλά ωφελήματα από τον εργοδότη: Διαμονή  Ασφάλεια υγείας ΙΚΑ Υπεύθυνο

22 Μαι
Πανελλήνια [Ιατρικός όμιλος]

Ιατρικός όμιλος αναζητά: Ιατρό Μικροβιολόγο / Βιοπαθολόγο Η/ο ιδανική/ός υποψήφια/ος πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ιατρικής και τίτλο ειδικότητας Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες Φιλοδοξία και εργατικότητα Η εταιρία προσφέρει: Εξαιρετικές αποδοχές Προοπτική εξέλιξης Επαγγελματικό

18 Ιουν
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura ζητεί κατάλληλες υποψήφιες για την κάλυψη θέσεων στα καταστήματα της Θεσσαλονίκης. Αισθητικός Kωδικός θέσης: FT 31 Προφίλ υποψηφίων: Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Πτυχίο Τ.Ε.Ι. αισθητικής θεωρείται σημαντικό προσόν Γνώση χειρισμού