25 Μαι

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Ο οργανισμός GEA-GRAMMO ΕΡΑΤΩ ΑΠΟΛΛΩΝ είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός είσπραξης συγγενικών δικαιωμάτων ηχογραφημένης μουσικής. Έχει ιδρυθεί το 2011 από τους Οργανισμούς Συλλογικής Διαχείρισης Τραγουδιστών (ΕΡΑΤΩ), Μουσικών (ΑΠΟΛΛΩΝ) και Παραγωγών (GRAMMO) και...

Σχετικες Αγγελιες

28 Σεπ
Πανελλήνια [ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ Α.Ε.]

Είμαστε ο ηγέτης του ενεργειακού κλάδου στην Ελλάδα. Προσφέρουμε στους πελάτες μας την εμπειρία μας και την τεχνογνωσία μας και δημιουργούμε στέρεους δεσμούς μαζί τους, βασισμένους στην εμπιστοσύνη και την ακεραιότητα. Για να υποστηρίξουμε περαιτέρω την ανάπτυξή μας, μεγαλώνουμε τις ομάδες

19 Σεπ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Συνεργαζόμενη εταιρία με τη Vodafone – Πάναφον ΑΕΕΤ επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας νέα και δυναμικά άτομα ως εκπροσώπους τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών. O/η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα

12 Οκτ
Πανελλήνια [Εταιρία μεγάλου προμηθευτή ηλεκτρικής ενέργειας]

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Εταιρία μεγάλου προμηθευτή ηλεκτρικής ενέργειας ζητεί άτομο για το τμήμα πωλήσεων, με σκοπό την τηλεφωνική ενημέρωση και προώθηση των υπηρεσιών σε νέο πελατολόγιο. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Επαγγελματισμός - συνέπεια Διάθεση για εργασία –

08 Οκτ
Πανελλήνια [REDWARE ΕΕ]

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Υπηρεσιών Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας Η WISENET, με πολυετή πείρα στον χώρο των υπηρεσιών τηλεφωνικής εκπροσώπησης, σε συνεργασία με μεγάλο αξιόπιστο πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα συμβούλους τηλεφωνικών πωλήσεων για την προώθηση των

02 Οκτ
Πανελλήνια [PNK ENERGY TELECOMS]

Στελέχη Παροχής Υπηρεσιών και Τηλεφωνικών Πωλήσεων Χαρακτηρίζεις τον εαυτό σου ως επικοινωνιακό; Έχεις διάθεση για εργασία; Επιθυμείς τη συνεχή επαγγελματική εξέλιξη; Η PnK, μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρίες παροχής υπηρεσιών είναι η επιλογή σου. Έλα στην ομάδα μας και θα σου δοθεί