25 Μαι

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Ο οργανισμός GEA-GRAMMO ΕΡΑΤΩ ΑΠΟΛΛΩΝ είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός είσπραξης συγγενικών δικαιωμάτων ηχογραφημένης μουσικής. Έχει ιδρυθεί το 2011 από τους Οργανισμούς Συλλογικής Διαχείρισης Τραγουδιστών (ΕΡΑΤΩ), Μουσικών (ΑΠΟΛΛΩΝ) και Παραγωγών (GRAMMO) και...

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Αθήνα [OPTIMAL HR GROUP]

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων (6ωρη απασχόληση) Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών ενέργειας, αναζητεί Εκπροσώπους Τηλεφωνικών Πωλήσεων, 5μερη εργασία, 6 ώρες ημερησίως (πρωϊνή/απογευματινή βάρδια), οι οποίοι θα είναι υπεύθυνοι για: Προώθηση προϊόντων

01 Αυγ
Πανελλήνια [ONLINE SALES]

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων για υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας Vodafone πλήρους ή μερικής απασχόλησης (8ωρης ή 6ωρης) Περιγραφή: Η Online Sales ως customer experience provider προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εκπροσώπησης με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου για λογαριασμό της Vodafone. Βραβευμένοι

01 Αυγ

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων για λογιαριασμό παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας (Volton) πλήρους ή μερικής απασχόλησης (8ωρης ή 6ωρης) Η Onlinesales ως customer experience provider προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εκπροσώπησης με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου για λογαριασμό της Volton. Βραβευμένοι

25 Ιουλ

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων για λογιαριασμό παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας και τηλεοπτικών καναλιών πλήρους ή μερικής απασχόλησης (8ωρης ή 6ωρης) Η Onlinesales ως customer experience provider προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εκπροσώπησης με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου για λογαριασμό

24 Ιουλ
Πανελλήνια [SIGMA PHONE ]

Εκπρόσωποι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Ηλεκτρικής Ενέργειας Άμεση πρόσληψη ατόμων για τηλεφωνική απασχόληση για την προώθηση εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας. Η εταιρία SigmaPhone αμιγώς ελληνικός όμιλος με 25 χρονια παρουσίας στο χώρο παροχής υπηρεσιών είναι μία από τις δυναμικότερες