25 Μαι

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Ο οργανισμός GEA-GRAMMO ΕΡΑΤΩ ΑΠΟΛΛΩΝ είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός είσπραξης συγγενικών δικαιωμάτων ηχογραφημένης μουσικής. Έχει ιδρυθεί το 2011 από τους Οργανισμούς Συλλογικής Διαχείρισης Τραγουδιστών (ΕΡΑΤΩ), Μουσικών (ΑΠΟΛΛΩΝ) και Παραγωγών (GRAMMO) και...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία στις Β2Β πωλήσεις μαγιό και εσωρούχων και θα θέλατε να εργαστείτε ως Εκπρόσωπος Πωλήσεων; Θα θέλατε να εκπροσωπήσετε κάποια από τα πιο γνωστά brands? Είστε επικοινωνιακοί και αγαπάτε τις πωλήσεις; Αν η απάντησή σας είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει. Παροχές: Η εταιρεία

07 Ιουν
Πανελλήνια [ONLINE SALES]

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων για υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας Vodafone πλήρους ή μερικής απασχόλησης (8ωρη ή 6ωρη). Περιγραφή: Η Online Sales ως Customer Experience Provider προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εκπροσώπησης με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου για λογαριασμό της Vodafone. Βραβευμένη ως

07 Ιουν

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων για λογιαριασμό παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας (Volton) πλήρους ή μερικής απασχόλησης (8ωρης ή 6ωρης) Η Onlinesales ως customer experience provider προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εκπροσώπησης με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου για λογαριασμό της Volton. Βραβευμένοι

01 Ιουν

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων για λογιαριασμό παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας και τηλεοπτικών καναλιών πλήρους ή μερικής απασχόλησης (8ωρης ή 6ωρης) Η Onlinesales ως customer experience provider προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εκπροσώπησης με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου για λογαριασμό

31 Μαι
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, φαρμακευτικής εταιρίας, αναζητά