25 Μαι

bar-barista

Λαγκαδάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα με γνώσεις Μπαριστα και μπαρ για εργασία παρ.σαβ.Κυριακή. ικανοποιητικός μισθός. Στην περιοχή του Λαγκαδά Στο καβαλαρι. Απαραίτητο βιογραφικό gkabakis@gmail.com

Telephone
γιωργος καμπακης

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Δήμος Πάρου [HOTEL BRAIN]

HotelBrain, an independent company specializing in hotel management, consulting and development, is currently seeking to recruit for a managed hotel in Paros, professional for the position of Bartender / Barista (Code: BAR PAR) Qualifications: 2-3 years minimum experience as a Bartender- Barista in a Luxury Boutique Hotel or a Restaurant. Excellent command of both English and Greek language is essential. Very good knowledge of a second foreign language will...

... be considered as an asset. Self-motivated, enthusiastic, with natural ability and confidence to sell/promote. Excellent

Tags:

13 Αυγ
Δήμος Ηρακλείου [ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία KARATARAKIS Hotels Restaurants ζητά να προσλάβει άμεσα: Bartender για 12μηνη απασχόληση στα ξενοδοχεία της στην πόλη του Ηρακλείου Κρήτης. Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων (επιθυμητά προσόντα δίπλωμα SCAE) Άριστη διαχείριση χρόνου Ικανότηταεπικοινωνίας και πολύ καλή

13 Αυγ
Δήμος Ιωαννιτών [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στα Ιωάννινα, στην οδό Μιχαήλ Αγγέλου 29 ζητά άτομα ηλικίας 20 – 35 ετών για το πόστο: Barista. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020. Τηλ.: 2410 255260.

10 Αυγ
Αθήνα [Αλυσίδα Καταστημάτων Καφέ]

ΑΛΥΣΙΔΑ καφέ γνωστή στο Γέρακα ζητεί νέο – νέα με εμπειρία στην παρασκευή καφέ, αμοιβή αναλόγως προσόντων. Βιογραφικά με φωτογραφία στο e-mail: sotiriss3@yahoo

09 Αυγ
Κώς [Bianco Nero]

Bartender/Barista/Chef/Service Αρμοδιότητες: Bartender/Barista/Chef/Service Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση για το αντικείμενό του Επιθυμητά Προσόντα: γνώση ξένης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη διαμονή, πλήρη ασφαλεία, μόνιμη εργασία χειμώνα καλοκαίρι και ανταγωνιστό μισθό.