25 Μαι

bar-barista

Λαγκαδάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα με γνώσεις Μπαριστα και μπαρ για εργασία παρ.σαβ.Κυριακή. ικανοποιητικός μισθός. Στην περιοχή του Λαγκαδά Στο καβαλαρι. Απαραίτητο βιογραφικό gkabakis@gmail.com

Telephone
γιωργος καμπακης

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαι
Δήμος Ιητών [DIONYSOS]

Για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 ζητείται για το beach bar/pool bar Barista / Bartender Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην ίδια ή παρόμοια θέση τουλάχιστον 2 ετών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας και πολύ καλή διάθεση εξυπηρέτησης του πελάτη, καθώς και ευχάριστη

23 Μαι
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της και τη σεζόν 2019 (έως Οκτώβριο) Bartender / Barista Κωδικός: ABB019 Περιγραφή θέσης: Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων στους πελάτες με άμεσο, αποτελεσματικό, φιλικό και επαγγελματικό τρόπο, σύμφωνα με

22 Μαι
Δήμος Μυκόνου [Petasos Beach Resort & Spa]

Το ξενοδοχείο Petasos Beach Resort Spa, μέλος της αλυσίδας Small Luxury Hotels of the World, ζητά Barman / Barista Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εξαιρετική ικανότητα στην επικοινωνία Καλή γνώση αγγλικών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.petasos.gr

22 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel εστιάζει στην υψηλή ποιότητα των παρεχόμενων προϊόντων και υπηρεσιών της. Διακρίνεται για την οργάνωση των τμημάτων της, τον εκσυγχρονισμό των εγκαταστάσεων, την εντατική εκπαίδευση και ειδίκευση του προσωπικού της. Απώτερος σκοπός της εταιρίας είναι η

21 Μαι
Πανελλήνια [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Η εταιρία SSP αναζητά άτομα για τη θέση του Barista στο κατάστημά μας στο αεροδρόμιο της Λάρνακας στην Κύπρο. Περιγραφή θέσης: Παρασκευή ροφημάτων, καθώς και πώληση συνοδευτικών προϊόντων φαγητού Εφαρμογή των προτύπων ποιότητας των ροφημάτων Επικοινωνία και εξυπηρέτηση των πελατών Προφίλ