25 Μαι

Λογιστής

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής
Αρμοδιότητες : Τήρηση εταιρειών με διπλογραφικά βιβλία
Απαραίτητα Προσόντα: 5 έτη προϋπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση μισθοδοσίας
Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή ανάλογη προσόντων
ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρος λογιστής με ελάχιστη προϋπηρεσία 5 έτη σε λογιστικό γραφείο ή σε λογιστήριο εταιρείας με διπλογραφικά βιβλία, πλήρη γνώση διπλογραφικών βιβλίων και λογιστικών διαδικασιών. Γνώση μισθοδοσίας θα προτιμηθεί. Γνώση προγραμμάτων Singular θα θεωρηθεί σημαντική. Η θέση είναι μόνιμη και υπάρχουν προοπτικές εξέλιξης. Αμοιβή ανάλογη προσόντων. 09:00-17:00

Telephone
Aegean Consulting

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Πανελλήνια [Όμιλος εταιριών]

Ζητείται Λογιστής για όμιλο εταιριών, με εμπειρία στον ναυτιλιακό τομέα. Πλήρης απασχόληση και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης οικονομικής σχολής της Ελλάδας (ΑΕΙ ή ΤΕΙ) λογιστικής κατεύθυνσης Πενταετής επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη

16 Οκτ
Κηφισιά [ELTRAK]

O όμιλος εταιριών της ΕΛΤΡΑΚ Α.Ε. ζητά να προσλάβει για τις εγκαταστάσεις του στη Νέα Κηφισιά: Βοηθό Λογιστή - Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος ΑΕΙ

12 Οκτ
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Πελάτης μας λογιστική εταιρία στα βόρεια προάστια της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή-Φοροτεχνικό Α' Τάξεως. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω προσόντα:   - Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης - Αδειούχοι Α' Τάξεως από το Οικονομικό

11 Οκτ
Αθήνα [HRStrategy]

Πελάτης μας λογιστική εταιρία στα βόρεια προάστια της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή-Φοροτεχνικό Α' Τάξεως. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω προσόντα: - Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης - Αδειούχοι Α' Τάξεως από το Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδος - Να έχουν καλή γνώση της Αγγλικής - Να γνωρίζουν τη χρήση υπολογιστικών φύλλων - Να έχουν προϋπηρεσία σε χρήση ERP - Προκειμένου περί ανδρών...

... να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις
- Να διαθέτουν προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο ή οργανωμένη εταιρία
- Να γνωρίζουν γενική και αναλυτική λογιστική, εργατικά, φορολογικά, θέματα ΓΕΜΗ

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Tags:

02 Οκτ
Αθήνα [FINANCIAL RESULTS & TRADE]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή από λογιστικό γραφείο με έδρα στους Αγίους Αναργύρους Αθηνών. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης