25 Μαι

Λογιστής

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής
Αρμοδιότητες : Τήρηση εταιρειών με διπλογραφικά βιβλία
Απαραίτητα Προσόντα: 5 έτη προϋπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση μισθοδοσίας
Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή ανάλογη προσόντων
ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρος λογιστής με ελάχιστη προϋπηρεσία 5 έτη σε λογιστικό γραφείο ή σε λογιστήριο εταιρείας με διπλογραφικά βιβλία, πλήρη γνώση διπλογραφικών βιβλίων και λογιστικών διαδικασιών. Γνώση μισθοδοσίας θα προτιμηθεί. Γνώση προγραμμάτων Singular θα θεωρηθεί σημαντική. Η θέση είναι μόνιμη και υπάρχουν προοπτικές εξέλιξης. Αμοιβή ανάλογη προσόντων. 09:00-17:00

Telephone
Aegean Consulting

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία ]

Ζητείται Λογιστής ή Βοηθός Λογιστή (ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ) από ανώνυμη εταιρία με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου. Η θέση απασχόλησης αφορά: Την καταχώριση παραστατικών, τραπεζικών κινήσεων και τιμολογίων Παρακολούθηση – συμφωνία πελατών / προμηθευτών Έλεγχος – συμφωνία λογαριασμών όψεως Σε όλα τα παραπάνω θα

10 Μαι
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Λογιστής για εταιρία του ομίλου Κεντρικής Κλινικής Αθηνών. Προφιλ υποψηφίου και καθήκοντα θέσης: Προετοιμασία μηνιαίων και ετήσιων φορολογικών υποχρεώσεων Προετοιμασία μηνιαίων αναφορών (reporting) Γνώσεις ΕΛΠ Γνώσεις εργατικών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-4ετών σε μεγάλο λογιστικό

03 Μαι
Αθήνα [ΒΟΩΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ]

Η Wootis S.A., εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση αιολικών και φωτοβολταϊκών εγκαταστάσεων, ζητά να προσλάβει για την κάλυψη των αυξανόμενων αναγκών της Λογιστή Ο υποψήφιος θα αναλάβει σε συνεργασία με την έμπειρη ομάδα της εταιρίας, ενδεικτικά και όχι περιοριστικά τα ακόλουθα:

01 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρεία αναζητά λογιστή με πτυχίο ΑΕΙ και προυπηρεσία,υπέυθυνο προσλήψεων και μισθοδοσίας. Προσφέρονται άμεση πρόσληψη,σταθερή εργασία,πλήρης απασχόληση,καλές αποδοχές. τηλ.επικοινωνίας : 2109577218,6986732965       [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

29 Απρ
Δήμος Σερρών [METRON ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ]

Η Metron, ηγετική ελληνική επιχείρηση στον κλάδο του σχεδιασμού και της κατασκευής ολοκληρωμένων συστημάτων ανελκυστήρων, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Λογιστής Το άτομο το οποίο ψάχνουμε θα είναι ένας συνεπής επαγγελματίας με ισχυρό υπόβαθρο στις οικονομικές επιστήμες