25 Μαι

Γαζώτριες δυτική Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΑΖΩΤΡΙΕΣ ζητούνται, από βιοτεχνία δυτικής Θεσσαλονίκης

Telephone
Κόντας Κωνσταντίνος

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Φαρμακοποιός (MED 1307) Δυτική Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Μεγάλο φαρμακείο στην Δυτική Θεσσαλονίκη – Σίνδος και γειτονικοί δήμοι και κοινότητες – και e-shop προϊόντων και καλλυντικών με πελατολόγιο σε όλη την Ελλάδα αναζητά φαρμακοποιό. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει την

10 Αυγ

Αισθητικός (MED 1207) Δυτική Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Φαρμακείο στην περιοχή της Δυτικής Θεσσαλονίκης – Σίνδος και γειτονικοί δήμοι και κοινότητες – αναζητά αισθητικό. Καθήκοντα θέσης: Η κατάλληλη υποψήφια θα αναλάβει την προώθηση καλλυντικών σκευασμάτων σε πελάτες του καταστήματος. Μόνιμη

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κύριος Νίκος ]

Καφε take away Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: κοπέλες έως 30 ετών Επιθυμητά Προσόντα: με η χωρις προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει:πλήρη ασφαλιστική κάλυψη ευέλικτο ωράριο

03 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Μεγάλη βιοτεχνία ετοίμων ενδυμάτων στη Θεσσαλονίκη ζητά: 1 Ανειδίκευτη Εργάτρια για μόνιμη συνεργασία. Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογες θέσεις. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

31 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών / Διεκπεραίωσης Πωλήσεων – Δυτική Θεσσαλονίκη Ηλεκτρονικό κατάστημα (e-shop) με έδρα τη Δυτική Θεσσαλονίκη αναζητά άτομο για εργασία. Κύρια γκάμα προϊόντων είναι τα κινητά τηλεφώνα, τα tablets και τα αξεσουάρ αυτών. Κύρια αρμοδιότητα η εξυπηρέτηση πελατών και η