25 Μαι

Γαζώτριες δυτική Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΑΖΩΤΡΙΕΣ ζητούνται, από βιοτεχνία δυτικής Θεσσαλονίκης

Telephone
Κόντας Κωνσταντίνος

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Eταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της εμπορία τροφίμων]

Eταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της εμπορία τροφίμων στη Δυτική Θεσσαλονίκη ζητά Οδηγό με δίπλωμα ερασιτεχνικό ή επαγγελματικό. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

07 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Υπάλληλος Οικονομικού Τμήματος – Δυτική Θεσσαλονίκη Κωδικός: FIN 1204 Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανική εταιρία με έντονο εξαγωγικό προσανατολισμό στην ευρύτερη περιοχή της δυτικής Θεσσαλονίκης αναζητά υπάλληλο για το οικονομικό τμήμα της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει

06 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Από το 1961 η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, έχει αναπτύξει ένα δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη και απασχολεί πάνω από 300 εργαζόμενους. Έχοντας ως βασικό πυρήνα της επιτυχίας της τους καταναλωτές της αναζητεί να προσλάβει νέους

25 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [WSPOT - WIND]

Στελέχη Τμήματος Πωλήσεων Η εταιρία WSPOT - WIND από τις πλέον δυναμικές και αξιόπιστες εταιρίες τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων. Τα γραφεία μας βρίσκονται στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη μόνιμη 6ωρη απασχόληση

25 Απρ

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια στη δυτική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη