25 Μαι

ΟΔΗΓΟΣ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός-αποθηκάριος σε εταιρεια χονδρικού εμπορίου καφέ
Αρμοδιότητες: Εκτελεση παραγγελιων, διανομή και έλεγχος αποθήκης
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προυπηρεσια ως οδηγός
Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, ευγενεια και εχεμύθεια
Η εταιρία προσφέρει:Θεση πληρους απασχόλησης, αποστολή βιογραφικού στο info@kafemagazo.gr

Kafemagazo

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

09 Αυγ
Αθήνα [KAVOURAS GROUP]

Η Pop Air αναζητά Οδηγό / Αποθηκάριο για την κεντρική της αποθήκη στη Μεταμόρφωση Αττικής. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει απαραίτητα να έχει σχετική προϋπηρεσία τόσο ως οδηγός όσο και ως προς αποθηκάριος σε είδη ρουχισμού. Τυχόν γνώση των προγραμμάτων Microsoft Office και Softone θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κώστας]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΕΛΦΩΝ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6945333531 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 12:00 ΜΕ 14:00 Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

31 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Tzovaras Group of Engineers]

Η εταιρεία Tzovaras Group Of Engineers αναζητά Διασώστη/Οδηγό Ασθενοφόρου Απαραίτητα Προσόντα: 1. Απόφοιτος Ι.Ε.Κ. 2. Κάτοχος Πιστοποιητικού ALS/BLS/ATLS/PHLTS/ILS 3. Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος 4. Πιστοποίηση Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π. 5. Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα 6. Εκλπηρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις 7. Δίπλωμα Οδήγησης (Γ) + Π.Ε.Ι. Παρέχεται: 1. Πλήρης απασχόληση 2. Πολύ καλές αποδοχές Παρακαλούμε στείλτε βιογραφικά στο...

... : sales@tzovaras.gr η επικοινωνήστε στο 2310861640.

Tags:

23 Ιουλ
Αθήνα [Αλυσίδα Καταστημάτων Εστίασης]

ΟΔΗΓΟΣ υπεύθυνος για την φόρτωση, μεταφορά και παράδοση των προϊόντων της εταιρείας μεταξύ των καταστημάτων. Προσφέρονται: – μισθός αναλόγως προσόντων &