25 Μαι

ΟΔΗΓΟΣ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός-αποθηκάριος σε εταιρεια χονδρικού εμπορίου καφέ
Αρμοδιότητες: Εκτελεση παραγγελιων, διανομή και έλεγχος αποθήκης
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προυπηρεσια ως οδηγός
Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, ευγενεια και εχεμύθεια
Η εταιρία προσφέρει:Θεση πληρους απασχόλησης, αποστολή βιογραφικού στο info@kafemagazo.gr

Kafemagazo

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Πειραιάς [KERMES]

Ζητείται οδηγός αποθηκάριος από εταιρία εισαγωγής τροφίμων στον Πειραιά, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο της HORECA. Αρμοδιότητες: -Παραλαβή &

25 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΤΡΟΦΟΔΙΕΣ ΓΑΝΙΩΤΗ ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ,ΓΝΩΣΤΗΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α+Γ ΠΟΔΙ,ΒΕΡΟΙΑ ,ΝΑΟΥΣΑ, ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΞΑΗΜΕΡΗ,ΔΩΡΑ+ΑΔΕΙΕΣ+ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ+ΜΙΣΘΟΣ ΜΗΝΙΑΙΟΣ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΗΣ+ΑΣΦΑΛΕΙΑ.+ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6993230331 ΑΠΟ ΤΙΣ 18:00-19:00

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FOYRNOS]

Ζητείται οδηγός για ημιαπασχόληση σε φούρνο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Γιώργος]

Συνεταιρισμός παραγωγής γαλακτοκομικών προϊόντων με έδρα την Προσοτσάνη Δράμας, αναζητά να προσλάβει Οδηγό με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας και προϋπηρεσία  στην διανομή προϊόντων, για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών: meleneklis1806@gmail.com

14 Ιαν