12 Ιουλ

Πωλητρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητήται πωλήτρια για 8 ωρη απογευματινή εργασία στο κέντρο της θεσσαλονίκης.

Μαρια Βαλου

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Πολύκαστρο [Αλέξανδρο]

Ζητείται πωλήτρια καθημερινά από Δευτέρα έως Σάββατο Σε διάφορες συνοικίες της Θεσσαλονίκης τιμή 20 ευρώ πληρωμή αυθημερόν Η δουλειά είναι από τις 9 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μία πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή / Πωλήτρια στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

09 Οκτ

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή / Πωλήτρια (στη Δυτική Θεσσαλονίκη) Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

30 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΦΕΝΙΑ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: Ζητείται πωλήτρια από ζαχαροπλαστείο στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης κατά προτίμηση έμπειρη στο χώρο του ζαχαροπλαστείου για Κυριακές,Αργίες και τουλάχιστον δυο καθημερινές εκ των οποίων η μια μέρα θα είναι το Σάββατο.Επικοινωνία μόνο στα τηλέφωνα:2310602217 και 6939347737.

18 Οκτ
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Πωλητής / Πωλήτρια Αναφερόμενος-η στον/στην διευθυντή-τρια του καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους