12 Ιουλ

Πωλητρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητήται πωλήτρια για 8 ωρη απογευματινή εργασία στο κέντρο της θεσσαλονίκης.

Μαρια Βαλου

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μία πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε

06 Δεκ

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια στη δυτική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [mrgadget]

εξωτερικός πωλητής ,πωλήτρια Αρμοδιότητες: πώληση υπηρεσίας κινητής τηλεφωνίας Απαραίτητα Προσόντα: συνέπεια, επαγγελματισμός Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus ,

12 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων]

Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων με έδρα στη Μεταμόρφωση Αττικής ζητά για άμεση πρόσληψη Πωλητή / Πωλήτρια Επαγγελματικών Προϊόντων Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη πελατολογίου στην περιοχή της Αττικής και της Δυτικής Ελλάδας Διαχείριση και εποπτεία δικτύου διανομής Εποπτεία τοπικών

11 Δεκ
Πανελλήνια [PEPSICO]

Πωλητής / Πωλήτρια Παραδοσιακής Αγοράς - Λακωνία Ο όμιλος PepsiCo στην Ελλάδα αντιπροσωπεύεται από την TASTY FOODS, στον τομέα παραγωγής και πώλησης snacks και την PepsiCo–HBH στα μη αλκοολούχα ποτά αντίστοιχα. Στην PepsiCo ζητάμε να καλύψουμε τη θέση του/της: Πωλητή / Πωλήτριας για την προώθηση των προϊόντων της στα