24 Μαι

Α’ Σερβιτόρος για A La Carte Εστιατόριο - Μονεμβασιά

Δήμος Μονεμβασιάς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Princess Kyniska Suites επιθυμεί να προσλάβει για εποχιακή απασχόληση για το A La Carte Princess Restaurant στο Καραβοστάσι Μονεμβασιάς: Α’ Σερβιτόρο για A La Carte Εστιατόριο - Μονεμβασιά Το ξενοδοχείο: Το Princess Kyniska Suites είναι ένα πολυτελές boutique ξενοδοχείο 4 αστέρων που βρίσκεται στον δήμο Μονεμβασιάς, στη...

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Η διεθνής εταιρία SSP, που δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης, ζητά να προσλάβει προσωπικό για τα εστιατόρια μας, που λειτουργούν στον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος». Υπεύθυνο Κουζίνας για a la carte εστιατόριο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

18 Οκτ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB Βοηθό Σερβιτόρου σε Α la Carte Εστιατόριο Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχείο 5* Πολύ καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητό προσόν: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προσφέρουμε:

05 Οκτ
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται: Σερβιτόρος για πρωινά a la carte Απαραίτητες προϋποθέσεις: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Πελατοκεντρική νοοτροπία Απόφοιτη τουριστικής σχολής Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γνώση άλλων γλωσσών θα

17 Οκτ
Δήμος Αγίου Νικολάου [DAIOS COVE LUXURY RESORT & VILLAS]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Προσωπικό A la Carte Service (Σερβιτόροι Α’ Β’) Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία 3 χρόνων σε a la carte εστιατόρια 5 αστέρων Επικοινωνία – ευελιξία – ομαδικότητα Πολύ καλή

17 Οκτ
Δήμος Κερκυραίων [DOMES OF CORFU ΑΕ]

Το Domes Miramare Corfu, A Luxury Collection Resort μέλος της Marriott International, στην Κέρκυρα προσλαμβάνει Σερβιτόρους Α' à la carte Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος /η τουριστικής σχόλης Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και προαιρετικά μιας δεύτερης ξένης γλώσσας Απαραίτητη προϋπηρεσία σε fine dinning à la carte εστιατόρια ή σε