24 Μαι

Α’ Σερβιτόρος για A La Carte Εστιατόριο - Μονεμβασιά

Δήμος Μονεμβασιάς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Princess Kyniska Suites επιθυμεί να προσλάβει για εποχιακή απασχόληση για το A La Carte Princess Restaurant στο Καραβοστάσι Μονεμβασιάς: Α’ Σερβιτόρο για A La Carte Εστιατόριο - Μονεμβασιά Το ξενοδοχείο: Το Princess Kyniska Suites είναι ένα πολυτελές boutique ξενοδοχείο 4 αστέρων που βρίσκεται στον δήμο Μονεμβασιάς, στη...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Δήμος Μονεμβασιάς [Princess Kyniska Suites ]

Το ξενοδοχείο Princess Kyniska Suites επιθυμεί να προσλάβει για εποχιακή απασχόληση στο a la carte Princess restaurant στο Καραβοστάσι Μονεμβασιάς Α' Σερβιτόρο για A la Carte Εστιατόριο – Μονεμβασιά Το ξενοδοχείο: Το Princess Kyniska Suites είναι ένα πολυτελές boutique ξενοδοχείο 4 αστέρων, που βρίσκεται στον Δήμο Μονεμβασιάς στη Λακωνία. Το

06 Ιουν
Δήμος Θάσου [ILIO MARE HOTELS & RESORTS]

Το 5 αστέρων ξενοδοχειακό συγκρότημα Ilio Mare Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 Α' Σερβιτόρο στο a la carte εστιατόριο Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν η γνώση μίας επιπλέον ξένης γλώσσας Ομαδικότητα στην εργασία

29 Μαι
Δήμος Θήρας [AFRODITI VENUS HOTEL]

Το ξενοδοχείο Afroditi Venus στο Καμάρι της Σαντορίνης ζητά να προσλάβει Α' Σερβιτόρο/α σε Εστιατόριο A la Carte Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας και πολύ καλή διάθεση

20 Ιουν
Δήμος Κω [OCEANIS BEACH & SPA RESORT]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα TUI Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω ζητεί για τη νέα σεζόν 2018 Μάγειρα Α' A la Carte Εστιατορίου Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4* ή 5* Καλή γνώση της διεθνούς και της ελληνικής κουζίνας Η εταιρία προσφέρει: Ελκυστικό πακέτο παροχών Ευχάριστο

13 Ιουν
Δήμος Χανίων [LEDRA HOTELS AND VILLAS]

Η Ledra Hotels and Villas προσλαμβάνει στο ξενοδοχείο της Domes Noruz Chania, μέλος της Autograph Collection του ξενοδοχειακού ομίλου Marriott, στα Χανιά: Restaurant Manager a la carte εστιατορίου Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Ελλάδος ή εξωτερικού Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων