24 Μαι

Τεχνικός κινητήρων και οχημάτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Εργαστήριο Εφαρμοσμένης Θερμοδυναμικής, ΑΠΘ ζητά ένα (1) τεχνικό κινητήρων και οχημάτων για πλήρη και σταθερή απασχόληση. Η θέση εργασίας αφορά κυρίως τη συντήρηση, επισκευές και παρεμβάσεις σε κινητήρες και αυτοκίνητα, την υποστήριξη των πειραματικών μετρήσεων και της λειτουργίας του εργαστηρίου. Απαραίτητη προϋπόθεση το πτυχίο ΤΕΙ κατ’ ελάχιστον (θα προτιμηθούν απόφοιτοι των ΤΕΙ Οχημάτων ή Μηχανολόγων). Απαιτείται δίπλωμα οδήγησης, καλή γνώση αγγλικών, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και βασικές γνώσεις υπολογιστών. Επιθυμητή ηλικία έως 35 έτη. Θα συνεκτιμηθεί εμπειρία σε ηλεκτρολογικά, ηλεκτρονικά, αυτοματισμούς ή άλλες τεχνικές γνώσεις. Αποστολή βιογραφικών στο dkatsa@auth.gr

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360o Θεσσαλονίκης, κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει μηχανικό τεχνικής εκπαίδευσης για διδασκαλία εργαστηριακών μαθημάτων στην ειδικότητα: Τεχνικός Μηχανοτρονικής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο από ΤΕΙ τεχνικού οχημάτων Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον

15 Οκτ

Το ΙΕΚ Δέλτα 360o Θεσσαλονίκης, ένας από τους μεγαλύτερους εκπαιδευτικούς οργανισμούς ζητά να προσλάβει εκπαιδευτικό με εμπειρία στη διδασκαλία μαθημάτων της ειδικότητας Τεχνικός Η/Υ και Τηλεπικοινωνιών Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Εκπαιδευτική εμπειρία Προϋπηρεσία σε τμήμα service

08 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Autofix]

Φανοποιός Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος φανοποιείου Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη θέση με bonus και ασφάλιση

05 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Εντομοτεχνική]

Η "Εντομοτεχνική" εταιρία η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο των Απεντομώσεων - Μυοκτονιών - Απολυμάνσεων - Απωθήσεων, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο άνδρα για πλήρη ή μερική απασχόληση, για την κάλυψη της θέσης του τεχνικού εφαρμογών. Απαραίτητα προσόντα: 1. Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας 2. Βασική γνώση και χρήση Η/Υ 3. Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία 4. Προϋπηρεσία 5. Ηλικία έως 45 ετών Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου Α.Ε.Ι. Γεωπονίας...

... ή Τ.Ε.Ι. Τεχν. Γεωπονίας

Παρακαλούμε αποστείλετε το Βιογραφικό Σημείωμα στο: info@entomotexniki.gr

Tags:

05 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΔΑ ΘΕΣΣ]

Η ΕΔΑ ΘΕΣΣ επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση με έδρα τη Θεσσαλονίκη Τεχνικός Συντήρησης Λειτουργίας (σύμβαση ορισμένου χρόνου) Ενεργοποιήσεις / απενεργοποιήσεις μετρητών στην εργασία σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία και τις εταιρικές διαδικασίες Τακτική και έκτακτη συντήρηση δικτύου