24 Μαι

ΦΥΛΑΞΗ ΑΓΟΡΙΟΥ 9 ΕΤΩΝ

Αθήνα Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Φύλαξη & δημιουργική απασχόληση αγοριού 9 ετών. Επίβλεψη μαθημάτων σχολείου. Λίγες οικιακές εργασίες τις ώρες/μέρες που το παιδί απουσιάζει σε δραστηριότητες.
Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη στα παιδιά, μη καπνιστής και αγάπη στα ζώα.
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής
Η εταιρία προσφέρει: Σίτιση, μηνιαίο μισθό 350ε

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιαν
Αθήνα [Media Markt]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα

12 Ιαν
Αθήνα [BaaS]

We’re looking for a Digital Copywriter & storyteller with strong Advertising focus and experience who understands how to communicate in the digital and social

10 Ιαν

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, σου αρέσει η ανάλυση και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες

10 Ιαν
Αθήνα [ADAMS BEACH HOTEL]

Συνεντεύξεις Τετάρτη 30 η Ιανουαρίου 2019 στην Αθήνα ( Sea View Hotel , ώρα 11:00 - 19:00) Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Adams Beach Hotel στην Αγία Νάπα (Κύπρο),

10 Ιαν