24 Μαι

ΦΥΛΑΞΗ ΑΓΟΡΙΟΥ 9 ΕΤΩΝ

Αθήνα Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Φύλαξη & δημιουργική απασχόληση αγοριού 9 ετών. Επίβλεψη μαθημάτων σχολείου. Λίγες οικιακές εργασίες τις ώρες/μέρες που το παιδί απουσιάζει σε δραστηριότητες.
Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη στα παιδιά, μη καπνιστής και αγάπη στα ζώα.
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής
Η εταιρία προσφέρει: Σίτιση, μηνιαίο μισθό 350ε

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Αθήνα [Ιδιώτης]

Αναζητώ Babysitter στην περιοχή Αθήνα (κέντρο) για ένα παιδί ηλικίας 9 ετών. Οι υπηρεσίες που επιθυμώ είναι Φροντίδα βρεφών & νηπίων, Φύλαξη παιδιού για μια

12 Οκτ
Αθήνα [iTechScope M.Ε.Π.Ε. ]

iTechScope is the first Technical Recruitment Agency established in Greece. With offices in Athens, London Dubai we offer Recruitment Services covering the sectors of IT, Digital Engineering. Prestigious Multinational companies Innovative Start-Ups find in us an indispensable and valuable recruitment partner while job seekers discover an experienced ally in the process of finding the ideal position.   Role Overview: Writing for PRs, blogs, websites Social...

... media management including Facebook, Linkedin Twitter Selling stories into the media Events and awards research

Tags:

08 Οκτ

Για σας ενδιαφέρομαι για την φυλάξει του γιου μου 6.5 χρονών στο ιλιον. για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνηστε μαζι μου (inbox) Για περισσότερες

08 Οκτ

-Χρειαζόμαστε έναν άνθρωπο 2-3 φορές την εβδομάδα, καθημερινές απογευματινές ώρες και το Σάββατο πρωινές – Δημιουργική απασχόληση εντός και εκτός σπιτιού –

03 Οκτ

Αναζητώ για τη φυλαξη του γιου μου (13 μηνών) κοπέλα νεαρής ηλικίας (25-45 ετών). Πέραν της φροντίδας και της φύλαξης, με ενδιαφέρει να μπορεί να του