24 Μαι

ΦΥΛΑΞΗ ΑΓΟΡΙΟΥ 9 ΕΤΩΝ

Αθήνα Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Φύλαξη & δημιουργική απασχόληση αγοριού 9 ετών. Επίβλεψη μαθημάτων σχολείου. Λίγες οικιακές εργασίες τις ώρες/μέρες που το παιδί απουσιάζει σε δραστηριότητες.
Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη στα παιδιά, μη καπνιστής και αγάπη στα ζώα.
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής
Η εταιρία προσφέρει: Σίτιση, μηνιαίο μισθό 350ε

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Αθήνα [proson.gr]

Ο Δήμαρχος Πεντέλης ανακοινώνει την πρόσληψη προσωπικού με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικού αριθμού δεκαεννέα (19) ατόμων, προς

08 Ιουν
Αθήνα [Ιδιώτης]

Προϋπηρεσία 4+ ετών Συστατική/ές Έναρξη Σεπτέμβριος 2018 Λοιπές παροχές, άδειες, ασφάλιση κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας Η απασχόληση στο σπίτι περιλαμβάνει

07 Ιουν
Αθήνα [Kopz Security]

Η ΚΟΡΖ SECURITY ζητεί για άμεση συνεργασία, προσωπικό ηλικίας έως 45 ετών με άδεια ΙΕΠΥΑ για πλήρη ή μερική απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στην ηλεκτρονική

07 Ιουν
Αθήνα [ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ]

Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών Αρμοδιότητες: Μερική απασχόληση τις απογευματινές ώρες Απαραίτητα Προσόντα: Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχίο μηχανικού Η εταιρία προσφέρει:

06 Ιουν

Ζητείται νταντά 35 – 50 ετών (ΜΗ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ) για τη φροντίδα κοριτσιού 5 ετών, μαζύ με τους γιαγιά και παπού, στο Καβούρι ( 1-15 Ιουλίου 2018) και στη Νίσυρο