24 Μαι

Ζητείται Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος
Αρμοδιότητες: Πωλήσεις
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών
Η εταιρία προσφέρει:
Νυχτερινό ωράριο εργασίας

Telephone
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Πειραιώς [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Ρέντης Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο των πετρελαιοειδών αναζητά υπάλληλο πρατηρίου υγρών καυσίμων στην περιοχή του Ρέντη. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα αυτοκινήτου

15 Μαι
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Ν. Ιωνία Η εταιρία Trenkwalder, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο πρατηρίου υγρών καυσίμων στην περιοχή της Ν. Ιωνίας. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα

15 Μαι

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Άλιμος Η εταιρία Trenkwalder, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο πρατηρίου υγρών καυσίμων στον Άλιμο. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Κάτοχος ΙΧ/μοτοσικλέτας Προϋπηρεσία

15 Μαι
Ανατολικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στη Ραφήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Κάτοχος ΙΧ/μοτοσικλέτας Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών (αντλίες/ταμείο) καυσίμων θα

13 Μαι
Δήμος Λάρισας [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Κέντρο Αθήνας Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών αναζητά υπάλληλο πρατηρίου υγρών καυσίμων στην περιοχή της Λάρισας. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα