24 Μαι

Ζητείται Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος
Αρμοδιότητες: Πωλήσεις
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών
Η εταιρία προσφέρει:
Νυχτερινό ωράριο εργασίας

Telephone
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Δυτικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Καταστήματος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Ασπρόπυργος Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για το κατάστημα πρατηρίου υγρών καυσίμων στον Ασπρόπυργο. Απαραίτητα

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΖΟΥΛΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ]

Πώληση καυσίμων και πλύσιμο αυτοκινητου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: επικοινωνία και διαθεση Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει:

05 Οκτ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Ταμείου Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Μετς Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά γυναίκα υπάλληλο ταμείου για πρατήριο υγρών καυσίμων στο Μετς. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών καυσίμων

05 Οκτ

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Αιγάλεω Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για πρατήριο υγρών καυσίμων στο Αιγάλεω. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών

05 Οκτ

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Βριλήσσια Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για πρατήριο υγρών καυσίμων στα Βριλήσσια. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών