24 Μαι

Ζητείται Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος
Αρμοδιότητες: Πωλήσεις
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών
Η εταιρία προσφέρει:
Νυχτερινό ωράριο εργασίας

Telephone
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΚΟΠΕΛΑ ζητείται για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα PLAY ΟΠΑΠ με προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: doublezike@gmail

23 Ιουλ
Αθήνα [Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας]

ΝΕΑ έως 35 ετών ζητείται από κατάστημα ειδών κινητής τηλεφωνίας και e-shop στον Άλιμο, καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας, καλή χρήση Η/Υ (Windows, Office), Γνώση

19 Αυγ
Καλλιθέα [Προπό Καλλιθέα]

Άριστη γνώση μηχανών, υπολογιστών, με εμπειρία, κάτω των 30 ετών, ανεξαρτήτως φύλου, αποκλείονται οι παίχτες Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση, Προσωρινός

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Marketing Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον δύο ετών Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στο Marketing ή στη διοίκηση επιχειρήσεων Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σε σχετικό

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Delivery για το κατάστημα της Περαίας. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος μηχανής Δίπλωμα