24 Μαι

ΑΜΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ SECURITY ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΚΑΣΑ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες
στην περιοχή της ΜΑΛΑΚΑΣΑΣ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑ!!!!!!!!!
Απαραίτητες Προυποθέσεις:
- Άδεια Security.(σε ισχύ)
Επιθυμητή Προυπόθεση :
- Κάτοικοι Μαλακάσας ή της γύρω περιοχής.
Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327και στείλτε μας το βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα SECURITY ΜΑΛΑΚΑΣΑ

Telephone
Ανδρέας Θωμάς

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιουν
Θήβα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΜΙΣΘΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες ΑΝΔΡΕΣ στην ΘΗΒΑ. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security.(σε ισχύ) - Το ωράριο θα είναι κυλλιόμενο με βάρδιες. Επιθυμητή Προυπόθεση : - Κάτοικοι της γύρω περιοχής. Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327

18 Ιουν
Χαλκίδα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!!!!!!!! O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες ΑΝΔΡΕΣ στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security.(σε ισχύ) - Το ωράριο θα είναι κυλλιόμενο με βάρδιες. Επιθυμητή Προυπόθεση : - Κάτοικοι της γύρω περιοχής. Ικανοποιητικές αποδοχές!! Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327 για να κάνετε την αίτηση σας ή στείλτε μας βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com

14 Ιουν
Αθήνα

B2B SALES REPRESENTATIVE – ΑΜΕΣΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ - ΑΘΗΝΑ Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει η απευθείας επαφή με τους πελάτες; Επιθυμείς να αμείβεσαι

14 Ιουν

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!! O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες ΑΝΔΡΕΣ στην ΡΙΤΣΩΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security.(σε ισχύ) - Το ωράριο θα είναι κυλλιόμενο με βάρδιες. Επιθυμητή Προυπόθεση : - Κάτοικοι της γύρω περιοχής. Ικανοποιητικές αποδοχές!! Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327 για να κάνετε την αίτηση σας ή στείλτε μας βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com

13 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος Θεοδώρου]

Ο Όμιλος Θεοδώρου ζητά για άμεση πρόσληψη: Υπεύθυνο επεξεργασίας παραγγελιών Οι ενδιαφερόμενοι που θεωρούν ότι έχουν τα απαραίτητα προσόντα για να ενταχθούν