24 Μαι

Πωλήτρια ρούχων στο κατάστημα GRAMA

Λάρισα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρη πωλήτρια και υπεύθυνη καταστήματος για το κατάστημα GRAMA , Κύπρου 48 στη Λάρισα. Αποστολή βιογραφικών στο email: grama@grama.gr
Αρμοδιότητες: Eξυπηρέτηση πελατών
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουλ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ]

Ζητείται έμπειρη Πωλήτρια από boutique εσωρούχων στο Κολωνάκι. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

20 Αυγ
Αθήνα [LYNNE]

Η εταιρεία LYNNE μέλος του ομίλου B&F αναζτά: ΠΩΛΗΤΡΙΑ/Η ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟΝ

17 Αυγ
Αθήνα [Τουριστικό Κατάστημα]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ή πωλητής με προϋπηρεσία, ζητείται από τουριστικό κατάστημα στην Πλάκα, απαραίτητα Αγγλικά. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: mythology_greek@yahoo

16 Αυγ
Αθήνα [Κωτσόβολος]

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου

14 Αυγ
Δήμος Λάρισας [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Sales Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Λάρισας. Πωλητή / Πωλήτρια Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την