24 Μαι

Πωλήτρια ρούχων στο κατάστημα GRAMA

Λάρισα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρη πωλήτρια και υπεύθυνη καταστήματος για το κατάστημα GRAMA , Κύπρου 48 στη Λάρισα. Αποστολή βιογραφικών στο email: grama@grama.gr
Αρμοδιότητες: Eξυπηρέτηση πελατών
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Πειραιώς [DEXIM]

Ζητείται Πωλήτρια για το κατάστημα στον Πειραιά. Απαραίτητα προσόντα/ ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες Επιθυμητά

17 Ιαν
Δήμος Κατερίνης [DEXIM]

Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής για το κατάστημα στην Κατερίνη. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [WINDSTORE]

πωλητής / πωλήτρια Αρμοδιότητες: Πωλήσεις προϊόντων κινητής - σταθερής και internet Απαραίτητα Προσόντα: Ευχέρεια λόγου, επικοινωνιακός/η,ομαδικότητα,Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 1-2 έτη (σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας) Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης απασχόληση, Μισθός και bonus επίτευξης στόχων, Συνεχής εκπαίδευση technolwind@outlook.com

10 Ιαν
Δήμος Λάρισας [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

09 Ιαν
Αθήνα [VETO FASHIONWEAR]

Ζητείται Πωλήτρια από κατάστημα γυναικείων ενδυμάτων στον Κορυδαλλό. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης