24 Μαι

Πωλήτρια ρούχων στο κατάστημα GRAMA

Λάρισα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρη πωλήτρια και υπεύθυνη καταστήματος για το κατάστημα GRAMA , Κύπρου 48 στη Λάρισα. Αποστολή βιογραφικών στο email: grama@grama.gr
Αρμοδιότητες: Eξυπηρέτηση πελατών
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

28 Σεπ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΡΟΥΧΩΝ]

Καταστήμα ανδρικών / γυναικείων ρούχων στο Παγκράτι, ζητά να προσλάβει Πωλήτρια. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

13 Οκτ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα μεγάλης αλυσίδας τηλεπικοινωνιών στο Ν. Ηράκλειο Αττικής. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

12 Οκτ
Αθήνα [TRENDYTOO]

Η εισαγωγική εταιρεία TrendyToo ειδικεύεται στον χώρο του εσώρουχου και του γυναικείου ρούχου παραπάνω από 20 χρόνια. Αναζητά, κατά κύριο λόγο γυναίκες για

11 Οκτ
Αθήνα [ΤΥΡΟΚΟΜΙΑ ΝΑΞΟΥ]

Ζητείται Πωλήτρια από κατάστημα λιανικής τυροκομικών προϊόντων στο Χαλάνδρι. Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης με δυνατότητα πλήρους

11 Οκτ
Δήμος Λάρισας [BED & BATH]

Η Bed Bath ιδρύθηκε το 1992 με την επωνυμία Cannon Home Fashion και την αντιπροσώπευση της ομώνυμης φίρμας στην Ελλάδα. Το 2003 η εταιρία μετονομάστηκε σε Bed Bath, εμπλουτίζοντας συνεχώς την γκάμα των προϊόντων της (λευκά είδη, έπιπλα, στρώματα, κρεβάτια) και ενδυναμώνοντας την παρουσία της με νέα σημεία πώλησης. Η Bed Bath