23 Μαι

Πολιτικός / Μηχανολόγος Μηχανικός - Πάτρα

Δήμος Πατρέων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των facility management, engineering projects, security protection systems, energy environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Δήμος Πατρέων [AGT Engineering & Operations Services]

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των Facility Management, Engineering Projects, Security Protection Systems, Energy Environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H

01 Αυγ
Πανελλήνια [Synth3sis Ltd]

Ζητείται Μηχανολόγος / Πολιτικός / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός με εμπειρία σε Φωτοβολταϊκά Πάρκα και γνώση της ολλανδικής γλώσσας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [CLIMATEAM]

Η εταιρία Climateam στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της ζητεί Μηχανολόγο Μηχανικό απόφοιτο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. για τη στελέχωση του τμήματος μελετών – κατασκευών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μηχανολόγου μηχανικού Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. ενεργειακής κατεύθυνσης Επιθυμητή η εμπειρία στη μελέτη και την κατασκευή

17 Αυγ
Δήμος Πατρέων [LIDL]

Υπάλληλος Γραφείου Προσωπικού / Recruiting (ορισμένου χρόνου) στην Πάτρα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

17 Αυγ
Δήμος Πατρέων [Όμιλος εταιριών]

Στέλεχος Προώθησης Φίλτρων Νερού Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα των φίλτρων νερού ζητά για άμεση συνεργασία άτομο άνω των 25 ετών για να απασχοληθεί στο τμήμα προώθησης. Εργασία από τον χώρο σας με ευέλικτο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα: Η/Υ και internet Ευχέρεια στην επικοινωνία