23 Μαι

Μάγειρες Α\', Β\' & Γ\' - Ζάκυνθος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Olea All Suite Hotel 5*, a member of Design Hotel by Marriott στη Ζάκυνθο, και το ξενοδοχείο TUI Sensimar Caravel Hotel 5* στη Ζάκυνθο ζητούν άμεσα για την καλοκαιρινή περίοδο 2018 Μάγειρες Α\´, Β\´ Γ\´ Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματισμός Προϋπηρεσία (επιθυμητή) Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση αγγλικών Απαραίτητα...

Σχετικες Αγγελιες

03 Μαι
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΞΕΝΟΣ]

Το 5* ξενοδοχείο Olea All Suite Hotel, a member of Design Hotel by Marriott στη Ζάκυνθο, και το 5* ξενοδοχείο TUI Sensimar Caravel Hotel στη Ζάκυνθο ζητούν άμεσα για την καλοκαιρινή περίοδο 2019 Μάγειρες Α', Β' Γ' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματισμός Προϋπηρεσία (επιθυμητή) Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση αγγλικών Απαραίτητα

20 Μαι
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Αναζητούμε Μάγειρες Β' Γ' για ξενοδοχείο στον Πρωταρά Κύπρου. Προσόντα: Ηλικίας 18-45 ετών Απαραίτητη η γνώση ξένης γλώσσας, κατά προτίμηση της αγγλικής Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά Παροχές: Μισθός βάσει προσόντων και βάσει της κυπριακής νομοθεσίας (ανάλογα με την προϋπηρεσία θα

16 Μαι

Η Inglobe για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας πολυτελών εστιατορίων στον χώρο της εστίασης με κύριο προϊόν το ψάρι στην όμορφη Λάρνακα της Κύπρου ζητά υποψηφίους για την κάλυψη των θέσεων: Β' Μάγειρες Βοηθοί Μάγειρες Περίοδος εργασίας: Συνεργασία καθ' όλο το έτος / μόνιμες θέσεις εργασίας Τύπος

15 Μαι
Πανελλήνια [Αρτοζαχαροπλαστεία Πανδώρα ]

Μάγειρες Α' Β' Προφίλ εταιρίας: Η αλυσίδα αρτοζαχαροπλαστείων ΠΑΝΔΩΡΑ ζητά να προσλάβει για μόνιμη και σταθερή απασχόληση Μάγειρες Α' Β'. Καθήκοντα: Θα εργάζονται με ομάδα μαγείρων για την προετοιμασία φαγητών των καταστημάτων μας και του τμήματος τροφοδοσίας Ετοιμασία παραγγελιών του

14 Μαι
Πανελλήνια [OLYMPIA GOLDEN BEACH]

Το ξενοδοχείο Olympia Golden Beach Resort and Spa στo Κάστρο Κυλλήνης του νομού Ηλείας ζητεί να προσλάβει Β' Μάγειρες Ζεστής και Κρύας Κουζίνας για τις επισιτιστικές υπηρεσίες τους. Περιγραφή καθηκόντων: Προετοιμασία και παραγωγή ζεστών και κρύων εδεσμάτων σύμφωνα με τις οδηγίες του chef και τα standards της εταιρίας