23 Μαι

Μάγειρες Α\', Β\' & Γ\' - Ζάκυνθος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Olea All Suite Hotel 5*, a member of Design Hotel by Marriott στη Ζάκυνθο, και το ξενοδοχείο TUI Sensimar Caravel Hotel 5* στη Ζάκυνθο ζητούν άμεσα για την καλοκαιρινή περίοδο 2018 Μάγειρες Α\´, Β\´ Γ\´ Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματισμός Προϋπηρεσία (επιθυμητή) Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση αγγλικών Απαραίτητα...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΞΕΝΟΣ]

Το ξενοδοχείο Olea All Suite Hotel 5*, a member of Design Hotel by Marriott στη Ζάκυνθο, και το ξενοδοχείο TUI Sensimar Caravel Hotel 5* στη Ζάκυνθο ζητούν άμεσα για την καλοκαιρινή περίοδο 2018 Μάγειρες Α', Β' Γ' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματισμός Προϋπηρεσία (επιθυμητή) Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση αγγλικών Απαραίτητα

21 Ιουν
Πανελλήνια [IL BARRETTO / TERRABLUE]

Η Terrablue A.E. αναζητά για σεζόν (Ιούνιος-Σεπτέμβριος) σε νησί των Κυκλάδων Μάγειρες Β' Απαραίτητα προσόντα: 1 έτος προϋπηρεσίας στην ειδικότητά τους Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους Προσφέρονται: Πλήρης ασφάλιση Ανταγωνιστικός

15 Ιουν
Πανελλήνια [Crowne Plaza / Holiday Inn / Holiday Suites]

Η εταιρία Αφοί Μουσαμά Α.Ξ.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία Holiday Inn Athens Attica Avenue και Airport West Μάγειρες Β’ για νυχτερινή βάρδια Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Πτυχίο τουριστικής σχολής [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Ιουν
Πανελλήνια [Ikos Resorts]

H Ikos Resorts είναι μία αλυσίδα πολυτελών 5* resorts, που αναπτύσσονται συνεχώς και έχουν βραβευτεί με παγκόσμιες διακρίσεις. Αναζητάμε ταλαντούχους και δραστήριους επαγγελματίες που θα μοιραστούν μαζί μας το όραμά μας. Με θεματικά a la carte εστιατόρια και κεντρικά, όλα με μενού υπογεγραμμένα από Michelin

13 Ιουν

Ο όμιλος ξενοδοχείων Xenos Group Hotels ζητάει για τα ξενοδοχεία του για την καλοκαιρινή σεζόν 2018: Α' Β Γ' Μάγειρα για κρύα και ζεστή κουζίνα με σχετική εργασιακή εμπειρία. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής Εργασιακή εμπειρία Επαγγελματισμός Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Γνώση Αγγλικών Απαραίτητα