23 Μαι

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό μηνιαίο...

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Αθήνα [PNK ENERGY TELECOMS]

Άτομα για Προώθηση Πακέτων Ενέργειας Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό μηνιαίο

09 Οκτ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Στελέχη Προώθησης Υπηρεσιών Ζητούνται άτομα για το τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων σε part time ή full time απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Ευελιξία και άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία Επίτευξη στόχου Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό Bonus επίτευξης στόχων

09 Οκτ

Στελέχη Τηλεφωνικής Ενημέρωσης Προώθησης Σταθερής Τηλεφωνίας Τηλεόρασης Περιγραφή θέσης εργασίας: Τηλεφωνική ενημέρωση και προώθηση υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας και τηλεόρασης Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι Λυκείου, ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ Eπικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές

03 Οκτ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Σύμβουλος Tηλεφωνικής Προώθησης Ηλεκτρικής Ενέργειας - Περιστέρι Η εταιρία PlegmaNet σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο και πιο αξιόπιστο πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα, αναζητά σύμβουλο τηλεφωνικής προώθησης για πρωινή 6ωρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις Η/Υ Ευχέρεια λόγου

27 Σεπ
Αθήνα

Στελέχη Προώθησης-Παρουσίασης Εφαρμογών και Υπηρεσιών Πληροφορικής για Επιχειρήσεις και Οργανισμούς • Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι στελέχη