23 Μαι

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό μηνιαίο...

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Σύμβουλος Tηλεφωνικής Προώθησης Ηλεκτρικής Ενέργειας - Περιστέρι Η εταιρία PlegmaNet σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο και πιο αξιόπιστο πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα, αναζητά σύμβουλο τηλεφωνικής προώθησης για πρωινή 6ωρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις Η/Υ Ευχέρεια λόγου

27 Ιουλ

17 Αυγ
Πανελλήνια [Εταιρία στον τομέα της προώθησης προϊόντων & υπηρεσιών]

Στελέχη Προώθησης Προϊόντων Υπηρεσιών Από εταιρία κολοσσό στον τομέα της προώθησης προιόντων και υπηρεσιών (30 χρόνια επιτυχίας στον χώρο των πωλήσεων) ζητούνται άτομα με όρεξη, πάθος και θέληση για εξέλιξη. Στόχος μας δεν είναι απλά να παρέχουμε εργασία, στόχος μας είναι να δημιουργήσουμε

17 Αυγ
Πανελλήνια [Εταιρία τηλεπικοινωνιών]

Στελέχη Προώθησης Σταθερής, Κινητής Τηλεφωνίας Internet Εταιρία τηλεπικοινωνιών ζητεί άτομα έως 50 ετών με ευχέρεια λόγου και διαπραγματευτική ικανότητα για το τμήμα προώθησης σταθερής, κινητής τηλεφωνίας και internet. Η εταιρία παρέχει μισθό, ασφαλιστική κάλυψη και bonus. [Για να στείλετε το βιογραφικό

17 Αυγ
Πανελλήνια [Εταιρία κατασκευής φίλτρων νερού]

Στελέχη Προώθησης Φίλτρων Νερού Μεγάλη ελληνική εταιρία κατασκευής φίλτρων νερού αναζητά συνεργάτες από τη Αθήνα για απασχόληση στο τμήμα προώθησης. Προϋπηρεσία σε τηλεφωνικές πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Οι ενδιαφερόμενοι θα εργάζονται από τον χώρο τους. Απαραίτητη προϋπόθεση η