23 Μαι

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό μηνιαίο...

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Σύμβουλος Tηλεφωνικής Προώθησης Ηλεκτρικής Ενέργειας – Περιστέρι Η εταιρία PlegmaNet σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο και πιο αξιόπιστο πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα αναζητά σύμβουλο τηλεφωνικής προώθησης για πρωινή 6ωρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις Η/Υ Ευχέρεια λόγου

29 Ιαν
Αθήνα [Ανώνυμος εμπορική εταιρία]

Ανώνυμος εμπορική εταιρία με έδρα στο μετρό Αιγάλεω ζητεί 6 άτομα έως 48 ετών για τη στελέχωση Τμήματος Τηλεφωνικής Προώθησης Κάρτας Υγείας Βασικός μισθός και ασφάλεια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5657615.

17 Ιαν

14 Φεβ
Αθήνα [Εταιρία εκπαιδευτικών προγραμμάτων]

Εταιρία εκπαιδευτικών προγραμμάτων ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης και Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Περιγραφή θέσης: Ενημέρωση για προσφερόμενα εκπαιδευτικά προγράμματα Κλείσιμο ραντεβού για πληρέστερη ενημέρωση από εξειδικευμένο προσωπικό ανάλογα με το

13 Φεβ
Πειραιώς [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Συμβούλους Τηλεφωνικής Ενημέρωσης και Προώθησης Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας (πρωινή απασχόληση) Είσαι κάτοικος Πειραιά ή γύρω περιοχών και ψάχνεις για εργασία κοντά σου; Έλα και εσύ στην αναπτυσσόμενη ομάδα της PlegmaNet! Εδώ θα έχεις την ευκαιρία να εξελίξεις τις ικανότητές σου και να εργάζεσαι