23 Μαι

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στελέχη Προώθησης Πακέτων Ενέργειας Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό μηνιαίο...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Αθήνα [First Dial Telecommunications]

Στελέχη Tηλεφωνικού Kέντρου Σε μία αγορά όπου η ανεργία φτάνει σε πολύ υψηλά επίπεδα εμείς προσφέρουμε άμεσα θέσεις εργασίας σε έναν ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό. Οι νέες θέσεις εργασίας που ανοίξαμε αφορούν σε εξερχόμενες ενέργειες για λογαριασμο της εταιρείας NOVA σε νέο και

25 Μαι
Αθήνα [GREEN SA]

Η Green AE, ένας από τους κορυφαίους παρόχους Ηλεκτρικής Ενέργειας, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της αναζήτα Σύμβουλο εξυπηρέτησης πελατών & τηλεφωνικής

18 Ιουν
Πανελλήνια [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της στελέχωσης του τμήματος πωλήσεων ζητά να προσλάβει: Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης Εκπαιδευτικών Συμβούλων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών στις πωλήσεις αποκλειστικά στον κλάδο της

15 Ιουν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Ψήστες στο κατάστημα της Αργυρούπολης.

15 Ιουν
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος παροχής εκπαίδευσης]

Μεγάλος όμιλος παροχής εκπαίδευσης ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Στελέχη Τηλεφωνικής Ενημέρωσης για Εκπαιδευτικά Προγράμματα Αρμοδιότητες: Τηλεφωνική προσέγγιση για τη διερεύνηση των εκπαιδευτικών αναγκών και την ενημέρωση για τα εκπαιδευτικά προγράμματα συγκεκριμένου πελατολογίου