23 Μαι

Export Salesman - Δυτική Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η People at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. O πελάτης μας είναι βιομηχανική και...

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εμπορική και βιομηχανική εταιρία]

Εμπορική και βιομηχανική εταιρία στη Δυτική Θεσσαλονίκη αναζητά για πλήρη απασχόληση Eργάτη Παραγωγής Περιγραφή εργασίας: Ο ζητούμενος υποψήφιος θα είναι εργάτης παραγωγής σε γραμμή συσκευασίας τροφίμων. Προφίλ υποψηφίου: Απόφοιτος λυκείου Επιθυμητή η εμπειρία σε γραμμή παραγωγής και

11 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η People at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι ανώνυμη εμπορική

04 Ιουν

Η People at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρωπίνου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Η εταιρία μας αναζητά κατάλληλους

18 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura επιθυμεί συνεργασία με Ιατρούς εν Αναμονή Ειδικότητας κατά προτίμηση δερματολογίας ή πλαστικής χειρουργικής σε μορφή που θα καθοριστεί κατόπιν επαφής με τους διευθυντές των κέντρων. Περιοχή: Θεσσαλονίκη Κωδικός: FT 81 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

17 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος εταιριών]

Στέλεχος Προώθησης Φίλτρου Νερού – Θεσσαλονίκη Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα φίλτρων νερού ζητά για άμεση συνεργασία άτομο άνω των 25 ετών από τη Θεσσαλονίκη, το οποίο θα απασχοληθεί στο τμήμα προώθησης. Εργασία από τον χώρο σας με ευέλικτο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα: