22 Μαι

Call Center Team Leader - Athens

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Call Center Team Leader Are you a fluent or native speaker of the French language? Do you hold a previous experience in Luxury or Cosmetics? Have you ever supervised a team or worked within a Call Center? Now you can become a member of a dynamic and multinational team! ManpowerGroup Greece, on behalf of its client a global BPO provider, specialized in business process management and customer experience across a range of digital, social and traditional voice channels, is seeking to expand its Team in Greece and is in search of a Call Center Team Leader! Workplace location: Client’s offices in...

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης Supervisor / Team Leader για νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας τηλεφωνικών πωλήσεων Οργάνωση, συντονισμός και παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του

15 Οκτ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Η REDCALL είναι ένα σύγχρονο Contact Center που εξειδικεύεται στην εξυπηρέτηση πελατών καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα ειδικοτήτων καθώς διαθέτει τα μέσα και την τεχνογνωσία που απαιτούνται για την άμεση επίτευξη των στόχων της. Η RedCall, εταιρεία με 20ετή επιτυχημένη πορεία στον τομέα εξυπηρέτησης πελατών,

12 Οκτ
Αθήνα [Ανώνυμος αθηναϊκή εταιρία]

Υπάλληλοι Call Center Ανώνυμη αθηναϊκή εταιρία προσλαμβάνει άμεσα Υπαλλήλους Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης για το υποσκτάστημα στο Αιγάλεω, έναντι μετρό. Οι ενδιαφερόμενοι να είναι ηλικίας 20 έως 50 ετών. Απόφοιτοι όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης. Προσόν θεωρούμε την άνεση στην επικοινωνία, την οργάνωση

10 Οκτ
Αθήνα [MANPOWER]

B2B Call Center Representative (Βόρεια Προάστια) Έχεις εμπειρία στη διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών – εισπράξεων σε δικηγορική/ εισπρακτική εταιρία ή τραπεζικό φορέα; Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στην ποιοτική εξυπηρέτηση του πελάτη; Τώρα μπορείς να διεκδικήσεις θέση σε εταιρία

09 Οκτ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για λογαριασμό μεγάλου παροχου ενέργειας αναζητά έμπειρο Supervisor / Team Leader για το call center. Καθήκοντα θέσης: Δημιουργία ομάδας πωλήσεων Εκπαίδευση Παρακολούθηση KPIS Παρακίνηση, αξιολόγηση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]