22 Μαι

Call Center Team Leader - Athens

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Call Center Team Leader Are you a fluent or native speaker of the French language? Do you hold a previous experience in Luxury or Cosmetics? Have you ever supervised a team or worked within a Call Center? Now you can become a member of a dynamic and multinational team! ManpowerGroup Greece, on behalf of its client a global BPO provider, specialized in business process management and customer experience across a range of digital, social and traditional voice channels, is seeking to expand its Team in Greece and is in search of a Call Center Team Leader! Workplace location: Client’s offices in...

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Αθήνα [RAINBOW WATERS]

Η Rainbow Waters, εταιρία ψυκτών, οικιακών φίλτρων και εμφιαλωμένου νερού ζητά Προσωπικό Πλήρους Απασχόλησης για το Call Center Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών ή πωλήσεων Απολυτήριο λυκείου Άνεση στην επικοινωνία Εργατικότητα Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (για τους

16 Αυγ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για λογαριασμό μεγάλου παροχου ενέργειας αναζητά έμπειρο Supervisor / Team Leader για το call center. Καθήκοντα θέσης: Δημιουργία ομάδας πωλήσεων Εκπαίδευση Παρακολούθηση KPIS Παρακίνηση, αξιολόγηση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Αυγ
Αθήνα

Μεγάλη ελληνική εταιρεία γυναικείας ένδυσης αναζητά: Υπεύθυνο Τηλεφωνικού Κέντρου Εξυπηρέτησης Πελατών / Call Center Manager Να αναλάβει την καθημερινή

09 Αυγ
Αθήνα [Media Markt]

Εάν αγαπάς την τεχνολογία, σου αρέσει η επικοινωνία, έχεις εμπειρία στη διαχείριση ομάδας και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών

09 Αυγ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν αγαπάς την τεχνολογία, σου αρέσει η επικοινωνία, έχεις εμπειρία στη διαχείριση ομάδας και θέλεις να βρεις εργασία, που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Νέα θέση εργασίας: Shift Operator Call Center (πλήρους απασχόλησης) Τόπος