14 Ιουν

Υπεύθυνοι Επικοινωνίας

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καταξιωμένη εταιρία παροχής υπηρεσιών αναζητά 5 νέους/ες για την άμεση στελέχωση των τμημάτων της.

Απαραίτητα Προσόντα:
- Ευχέρεια λόγου
- Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος
- Άμεση διαθεσιμότητα

Η εταιρία προσφέρει:
- Συνεχή και εξειδικευμένη εκπαίδευση
- Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
- Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών στο στο παρακάτω email.

INTELLIGENT

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιουλ
Αθήνα [Νάτση Ειρήνη]

Πωλητής – Πωλήτρια Αρμοδιότητες: Υπεύθυνοι πωλήσεων και σχεδιασμού επίπλων Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία εργασίας στην πώληση επίπλων, τεχνικές γνώσεις αντικειμένου και σχεδιαστικές δεξιότητες στον τομέα της επίπλωσης. Ευχέρεια στην χρήση της Αγγλικής γλώσσας, Χρήση των προγραμμάτων Word & Excel. Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητές ξένες γλώσσες Η εταιρία προσφέρει: Εργασιακό περιβάλλον υψηλών επιδόσεων

28 Ιουν
Βόλος [Εφη Στελλου]

Ζητείται γυναίκα έως 55 ετών για να εργαστεί σε κουζίνα οικογενειακής ταβέρνας στο Πήλιο. Προσφέρονται: Μισθός, ΙΚΑ, διατροφή και στέγη.

28 Ιουν
Βόλος [ΚΟΤΣΟΒΟΣ Α.Ε.]

Σκοπός θέσης: Η Εταιρεία αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων B2B (χονδρικής) πλήρους απασχόλησης για την ανάπτυξη και διαχείριση ενός δυναμικού και διαρκώς αναπτυσσόμενου δικτύου εταιρικών πελατών πανελλαδικά στον κλάδο του υδραυλικού εξοπλισμού και θέρμανσης. Κύριες Αρμοδιότητες: Διαχείριση και Ανάπτυξη Πελατολογίου. Χαρτογράφηση αγοράς και έρευνα/αξιολόγηση του ανταγωνισμού. Παρουσίαση ολοκληρωμένων εταιρικών λύσεων στους πελάτες. After sales υποστήριξη και...

... παρακολούθηση.
Υποστήριξη εργασιών του τμήματος πωλήσεων.

Κύρια Προσόντα:
Πτυχίο Ανώτερης ή Ανωτάτης Σχολής τμημάτων Μηχανολογίας, Διοίκησης Επιχειρήσεων / Οικονομικά/ Marketing / Επικοινωνίας.
Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία 2-5 ετών σε πωλήσεις χονδρικής.
Επιθυμητή προηγούμενη γνώση/εμπειρία σε λέβητες αερίου, αντλίες θερμότητας.
Καλή γνώση χειρισμού H/Y, Ms Office και επιθυμητή γνώση ERP/CRM.
Ηλικία έως 35 ετών.
Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών ανά την επικράτεια και διαμονής εκτός έδρας.

Χαρακτηριστικά Υποψηφίου:
Άριστες επικοινωνιακές, διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες.
Δυναμική, ευχάριστη προσωπικότητα με προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων και στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
Εμπορική και πελατοκεντρική αντίληψη με ανεπτυγμένες τεχνικές πωλήσεων.

Η εταιρεία προσφέρει:
Σύμβαση αορίστου χρόνου.
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
Εκπαίδευση.
Φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας.

Tags:

27 Ιουν
Βόλος [EL GREKO]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

24 Ιουν
Βόλος [Ταβέρνα]

Αρμοδιότητες: καθαριότητα, λάντζα, σαλάτες Απαραίτητα Προσόντα: 25-55 ετών Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για εργασία Η εταιρία προσφέρει: ικα, στέγη, διατροφή,1000€ το μήνα