14 Ιουν

Υπεύθυνοι Επικοινωνίας

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καταξιωμένη εταιρία παροχής υπηρεσιών αναζητά 5 νέους/ες για την άμεση στελέχωση των τμημάτων της.

Απαραίτητα Προσόντα:
- Ευχέρεια λόγου
- Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος
- Άμεση διαθεσιμότητα

Η εταιρία προσφέρει:
- Συνεχή και εξειδικευμένη εκπαίδευση
- Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
- Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών στο στο παρακάτω email.

INTELLIGENT

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Μάγειρα για Εστιατόριο. Περιοχή: Βόλος, Αλυκές Αρμοδιότητες: Ψησταριά & Τηγάνι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ Ασφάλιση Ωράριο: 11.00-20.00 / 17.00-κλείσιμο Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

16 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Η SENS CREATION, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα την Αθήνα για full time απασχόληση, σε καταστήματα παιχνιδιών για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας (09:00-18:00). Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230

16 Οκτ

ΜΕΓΆΛΗ αλυσίδα ηλεκτρονικών, ζητά πωλητές 18 έως 27 ετών, με εμπειρία στην πώληση προϊόντων. Πλήρης απασχόληση. Επιθυμητή η ικανότητα οργάνωσης. Παρέχεται ικανοποιητική αμοιβή και ασφάλιση. Προοπτική εξέλιξης. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848321

16 Οκτ

ΠΩΛΗΤΗΣ ( 09:00-19:00 ) Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Η Sens Creation αναζητά κοπέλες 18 έως 28 ετών, υπαλλήλους με έδρα τη Αθήνα, για full time απασχόληση σε καταστήματα λιανικής πώλησης για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848350

16 Οκτ

Η εταιρεία SENS CREATION ADVERTISING, εταιρεία παροχής υπηρεσιών με έδρα σε Αθήνα & Θεσσαλονίκη, αναζητά πωλητές/πωλήτριες τυχερών παιχνιδιών (Λαχεία & Scratch). Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος/ η Λυκείου Ηλικία από 20 έως 35 ετών Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου. Η εταιρεία προσφέρει: Full time απασχόληση Ασφαλιστική κάλυψη Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω email.