22 Μαι

Λογιστής - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εμπορική εταιρία με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της ενδιαφέρεται να προσλάβει Λογιστή με έδρα την Αθήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ανωτάτης οικονομικής σχολής / λογιστικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 7 ετών σε λογιστήριο Πτυχίο Α’ τάξης οικονομικού επιμελητηρίου Ηλικία 33 έως 43 ετών...

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Πανελλήνια [Όμιλος εταιριών]

Ζητείται Λογιστής για όμιλο εταιριών, με εμπειρία στον ναυτιλιακό τομέα. Πλήρης απασχόληση και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης οικονομικής σχολής της Ελλάδας (ΑΕΙ ή ΤΕΙ) λογιστικής κατεύθυνσης Πενταετής επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη

19 Οκτ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Η κλινική δέρματος και υγείας Figura Eonia, επιζητώντας τη διατήρηση του υψηλού επιπέδου των υπηρεσιών που παρέχει, επιθυμεί την ένταξη στο δυναμικό των καταστημάτων της στην Αθήνα Φυσικοθεραπεύτριας / Φυσικοθεραπευτή Προφίλ υποψηφίων: Πτυχίο ανάλογης σχολής Η προϋπηρεσία στον κλάδο θα θεωρηθεί

19 Οκτ
Πανελλήνια [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining A.E. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Για τη διοργάνωση σεμιναρίων ζητείται IT Expert με γνώσεις GDPR Αρμοδιότητες: Εκπαίδευση σχετική με τον ευρωπαϊκό κανονισμό 2016/679 Συμμετοχή σε

19 Οκτ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Junior Web Marketing - Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η

19 Οκτ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά: Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αναφέρεται στη Χαλκιδική. Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]