21 Μαι

Σχεδιαστής Μηχανολογικών

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, βιομηχανία παραγωγής ψυκτικού επαγγελματικού εξοπλισμού και μαζικής εστίασης, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα Σχεδιαστή Μηχανολογικού Σχεδίου. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες ή άντρες απόφοιτοι ανωτάτης σχολής Μηχανολόγων ή Βιομηχανικού Σχεδιασμού ή Ψυκτικοί, θα...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία με ηγετική θέση στον τομέα δραστηριοποίησης της, την παροχή υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα - Παιανία Payroll Specialist (Κωδικός θέσης: PS) Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή Αμοιβών και Παροχών. Κύριες αρμοδιότητες της θέσης: Έχει την ευθύνη έκδοσης μισθοδοσίας σε συνεργασία με τον

17 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά Γεωπόνο Φυτικής Παραγωγής για τις εγκαταστάσεις μας στο Κρυονέρι Αττικής. Κύριες αρμοδιότητες: Έλεγχος των φυτικών προϊόντων που παραλαμβάνονται Έλεγχος των φυτικών

17 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [Φαρμακευτική εταιρία]

Φαρμακευτική εταιρία με έδρα την Ανατολική Αττική, επιθυμεί να προσλάβει: Αναλυτή Χημικού Εργαστηρίου (Κωδ.: QC/19) Προσόντα υποψηφίου: Πτυχίο Χημείας, Φαρμακευτικής ή Βιολογίας Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση και χρήση αναλυτικών οργάνων, κυρίως HPLC είναι επιθυμητή Άριστη γνώση της αγγλικής

17 Ιαν
Πανελλήνια [STONETECH]

Η Stonetech – Μάρμαρα Γωνιανάκη ΑΒΕΕ, εταιρία επεξεργασίας κι εμπορίας μαρμάρων με έδρα τη ΒΙΠΕ Ηρακλείου, επιθυμεί να προσλάβει Σχεδιαστή / Διακοσμητή Εσωτερικών Εξωτερικών Χώρων για το γραφείο της στην Αθήνα. (Ηριδανού 16-18, περιοχή: Χίλτον) Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση λογισμικών CAD 2D/3D, κατά

17 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει στο κατάστημά της στα Γλυκά Νερά για πλήρη απασχόληση: Αρτοποιό