20 Μαι

Μάγειρες Α\', Β\' & Γ\'

Δήμος Μαλεβιζίου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

  Ο Γιάννης Στανίτσας είναι ένας άριστα κατηρτισμένος, οργανωτικός και υπεύθυνος executive chef. Τα τελευταία χρόνια εργάζεται ως εξωτερικός συνεργάτης – consultant μέσω της δικής του εταιρίας Food and Beverage Consulting Company πλαισιωμένος από επαγγελματίες του χώρου. Για την τουριστική σεζόν 2018 αναζητά ικανούς...

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Δήμος Φιλιατών [DOMOTEL AGIOS NIKOLAOS]

Το Domotel Agios Nikolaos, μέλος της αλυσίδας πολυτελών ξενοδοχείων Domotel Hotels Resorts αναζητά για την τουριστική περίοδο 2019: Μάγειρες Α', Β' Γ' Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες: Απόφοιτος/η σχολής μαγειρικής Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας Γνώση και εμπειρία σε κουζίνες α λα καρτ

12 Οκτ
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΞΕΝΟΣ]

Το ξενοδοχείο Olea All Suite Hotel 5*, a member of Design Hotel by Marriott στη Ζάκυνθο, και το ξενοδοχείο TUI Sensimar Caravel Hotel 5* στη Ζάκυνθο ζητούν άμεσα για την καλοκαιρινή περίοδο 2018 Μάγειρες Α', Β' Γ' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματισμός Προϋπηρεσία (επιθυμητή) Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση αγγλικών Απαραίτητα

10 Οκτ
Πανελλήνια [Αρτοζαχαροπλαστεία Πανδώρα ]

Μάγειρες Α' Β' Προφίλ εταιρίας: Η αλυσίδα αρτοζαχαροπλαστείων ΠΑΝΔΩΡΑ ζητά να προσλάβει για μόνιμη και σταθερή απασχόληση Μάγειρες Α' Β'. Καθήκοντα: Θα εργάζονται με ομάδα μαγείρων για την προετοιμασία φαγητών των καταστημάτων μας και του τμήματος τροφοδοσίας Ετοιμασία παραγγελιών του

10 Οκτ
Δήμος Θέρμης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Aπό τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Μάγειρες και Βοηθοί για μόνιμη απασχόληση με έδρα τη Νέα Ραιδεστό Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Φύλο άρρεν Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Ηλικία 28-40 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών Κάτοχος αυτοκινήτου [Για να στείλετε το βιογραφικό

08 Οκτ
Αθήνα [MARITIME & LAND TECHNICAL CONSULTANTS]

Εταιρεία που δραστηριοποιείται σε θαλάσσιες & επίγειες συμβουλευτικές υπηρεσίες, για λογαριασμό ναυτιλιακών επιχειρήσεων, ζητά Μάγειρες, Βοηθούς Μάγειρα &