20 Μαι

Μάγειρες Α\', Β\' & Γ\'

Δήμος Μαλεβιζίου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

  Ο Γιάννης Στανίτσας είναι ένας άριστα κατηρτισμένος, οργανωτικός και υπεύθυνος executive chef. Τα τελευταία χρόνια εργάζεται ως εξωτερικός συνεργάτης – consultant μέσω της δικής του εταιρίας Food and Beverage Consulting Company πλαισιωμένος από επαγγελματίες του χώρου. Για την τουριστική σεζόν 2018 αναζητά ικανούς...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουν
Δήμος Μαλεβιζίου [Yannis Stanitsas]

Ο Γιάννης Στανίτσας είναι ένας άριστα κατηρτισμένος, οργανωτικός και υπεύθυνος executive chef. Τα τελευταία χρόνια εργάζεται ως εξωτερικός συνεργάτης – consultant μέσω της δικής του εταιρίας Food and Beverage Consulting Company πλαισιωμένος από επαγγελματίες του χώρου. Για την τουριστική σεζόν 2018 αναζητά ικανούς

07 Ιουν
Δήμος Μαλεβιζίου [FODELE BEACH]

Το ξενοδοχείο Fodele Beach Waterpark Holiday Resort επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Μάγειρες Α', Β' Γ' Ικανότητες – προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής – πτυχίο σχολής ζαχαροπλαστικής Ελάχιστη προϋπηρεσία 4 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5* Ικανότητα επικοινωνίας στα

18 Ιουν
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels ενδιαφέρεται για συνεργάτες επαγγελματίες για τα ξενοδοχεία της: Blue Princess Beach Resort, 4* / Saint George Palace, 4* / Porto Demo Boutique Hotel, 4* στην Κέρκυρα, τα οποία έχουν υψηλές προδιαγραφές και επαγγελματικό μέλλον. Μάγειρες Β' Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία all inclusive Η

16 Ιουν
Δήμος Κερκυραίων [MARBELLA Α.Ε.]

Η Μαρμπέλλα Α.Ε. είναι ένας αναπτυσσόμενος όμιλος πολυτελών ξενοδοχείων, αποτελούμενος από δύο μονάδες στην Κέρκυρα: το πλήρως ανακαινισμένο Marbella Corfu Hotel και το ολοκαίνουργιο Marbella Nido Suite Ηotel Villas (εγκαίνια: Μάιος 2018). Η Μαρμπέλλα Α.Ε. έχει ένα ισχυρό αναπτυξιακό σχέδιο με στόχο έως το 2021 να λειτουργεί 3

15 Ιουν
Πανελλήνια [Crowne Plaza / Holiday Inn / Holiday Suites]

Η εταιρία Αφοί Μουσαμά Α.Ξ.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία Holiday Inn Athens Attica Avenue και Airport West Μάγειρες Β’ για νυχτερινή βάρδια Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Πτυχίο τουριστικής σχολής [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]