19 Μαι

Σερβιτόρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Αφοί Μουσαμά Α.Ξ.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία Holiday Inn Athens Attica Avenue και Airport West Σερβιτόρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων σε ανάλογη θέση Γνώση αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4 αστέρων στo Λιμένι, Μάνη ζητά: Α’ Σερβιτόρος Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει τις κάτωθι επαγγελματικές ικανότητες: Ευχάριστη και οργανωτική προσωπικότητα Σοβαρότητα και υπευθυνότητα Ευχέρεια στην επικοινωνία και τις πωλήσεις Ικανότητα οργάνωσης τμήματος FB Πελατοκεντρική

05 Φεβ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Ζητείται άμεσα Waiter A'/ Σερβιτόρος Α’ Προορισμός : Κύπρος, Αγία Νάπα. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 1.100–1.200 € καθαρά ανά μήνα 48 ώρες εργασίας την εβδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό την εβδομάδα. 9 ώρες το

05 Φεβ

Ζητείται άμεσα Waiter B'/ Σερβιτόρος B’ Προορισμός : Κύπρος, Αγία Νάπα. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 900-950 € καθαρά τον μήνα 48 ώρες εργασίας την εβδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό την εβδομάδα. 9 ώρες το ωράριο (8

05 Φεβ

Ζητείται άμεσα Bar Waiter/ Σερβιτόρος Μπαρ Προορισμός : Κύπρος, Αγία Νάπα. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 900-950 € καθαρά τον μήνα 48 ώρες εργασίας τη βδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό τη βδομάδα. 9 ώρες το ωράριο (8

04 Φεβ

Ζητείται άμεσα Bar Waiter/ Σερβιτόρος Μπαρ Προορισμός : Κύπρος, Πρωταράς. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός 900-950 € καθαρά τον μήνα 48 ώρες εργασίας τη βδομάδα. 6 ημέρες εργασίας και 1 ρεπό τη βδομάδα. 9 ώρες το ωράριο (8