19 Μαι

Σερβιτόρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Αφοί Μουσαμά Α.Ξ.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία Holiday Inn Athens Attica Avenue και Airport West Σερβιτόρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων σε ανάλογη θέση Γνώση αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Πολυτελές εστιατόριο στη Βόρεια Κέρκυρα, στην περιοχή Κασσιόπη, αναζητά επαγγελματία για τη σεζόν 2018 στη θέση: Α' Σερβιτόρος /α Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί)

07 Αυγ
Πανελλήνια [ManDynamic]

Ζητούνται σερβιτόρος και βοηθός μάγειρα από εστιατόριο στην Αμμουλιανή Χαλκιδικής για τη θερινή σεζόν Παρέχεται μισθός,διαμονή, διατροφή, δώρα, επιδόματα, ασφάλιση τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

06 Αυγ
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται: Σερβιτόρος για πρωινά a la carte Απαραίτητες προϋποθέσεις: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Πελατοκεντρική νοοτροπία Απόφοιτη τουριστικής σχολής Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γνώση άλλων γλωσσών θα

02 Αυγ
Δήμος Κω [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

To ολοκαίνουργιο ξενοδοχειακό συγκρότημα Lango Design Hotel Spa αναζητά για τη σεζόν 2018 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Α' Σερβιτόρος Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*, Ελλάδας ή εξωτερικού

01 Αυγ
Δήμος Κεφαλλονιάς [Εμπλυση κλαμπ]

Α' Σερβιτόρος /α Καθαρός μισθός: 1000 ευρώ / μήνα Φισκάρδο Κεφαλονιάς (15 Ιουνίου – 15 Οκτωβρίου) 2018 Ένα από τα καλύτερα resorts του Ιονίου, γνωστό για την μοναδική του τοποθεσία και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών του εδώ και 15 συναπτά έτη στο κοσμοπολίτικο Φισκάρδο της Κεφαλονιάς, το