19 Μαι

Σερβιτόρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Αφοί Μουσαμά Α.Ξ.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία Holiday Inn Athens Attica Avenue και Airport West Σερβιτόρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων σε ανάλογη θέση Γνώση αγγλικών Πτυχίο τουριστικής σχολής [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαι
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο Aegean Melathron 5* στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Aegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Α' Σερβιτόρο Ο/Η ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Επιθυμητό πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον τριετή εμπειρία σε ανάλογη θέση Γνώση της αγγλικής ή/και της γερμανικής γλώσσας Γνώση της

07 Ιουν
Δήμος Κεφαλλονιάς [Εμπλυση κλαμπ]

Α' Σερβιτόρος /α Καθαρός μισθός: 950 ευρώ / μήνα Φισκάρδο Κεφαλονιάς (15 Ιουνίου – 15 Οκτωβρίου) 2018 Ένα από τα καλύτερα resorts του Ιονίου, γνωστό για την μοναδική του τοποθεσία και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών του εδώ και 15 συναπτά έτη στο κοσμοπολίτικο Φισκάρδο της Κεφαλονιάς, το

06 Ιουν
Δήμος Κω [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

To ολοκαίνουργιο ξενοδοχειακό συγκρότημα Lango Design Hotel Spa αναζητά για τη σεζόν 2018 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Α' Σερβιτόρος Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*, Ελλάδας ή εξωτερικού

25 Μαι
Πανελλήνια [BLUE LAGOON GROUP]

Το TUI Sensimar Blue Lagoon Palace 5*, μέλος του Blue Lagoon Group, πρόκειται να λειτουργήσει τον Μάιο του 2018 στις Καλύβες Χαλκιδικής και δέχεται αιτήσεις για την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Σερβιτόρος Α' Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, πτυχίο A.E.I. ή Τ.Ε.Ι. θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών,

23 Μαι
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Zητείται Σερβιτόρος για Πρωινά και A la Carte Απαραίτητες προϋποθέσεις: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Πελατοκεντρική νοοτροπία Απόφοιτος τουριστικής σχολής Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γνώση άλλων γλωσσών