19 Μαι

Διανομέας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας Εταιρία, μέλος του δικτύου Coffee Berry, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην περιοχή του Πειραιά για μόνιμη εργασία και μισθό αναλόγων εμπειρίας ΔΙανομέα.  Ο διανομέας έχει την ευθύνη της γρήγορης παράδοσης των τηλεφωνικών παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα:...

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Οδηγός / Διανομέας (πλήρης ή μερική απασχόληση αορίστου χρόνου) – Λάρισα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές

01 Οκτ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

01 Οκτ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

16 Οκτ
Αθήνα [honky donkey]

Διανομέας (Delivery) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΑΝΟΜΈΑΣ με δικό του μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει:Mισθος , ασφαλιση

26 Σεπ
Αθήνα [ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΚΑΡΛΑΣ]

Ζητείται Πωλητής Καταστήματος και Διανομέας από κατάστημα λιανικής πώλησης βιολογικών προϊόντων στην περιοχή Αμπελοκήπων Αττικής. Θέση εργασίας μερικής