19 Μαι

Διανομέας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας Εταιρία, μέλος του δικτύου Coffee Berry, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην περιοχή του Πειραιά για μόνιμη εργασία και μισθό αναλόγων εμπειρίας ΔΙανομέα.  Ο διανομέας έχει την ευθύνη της γρήγορης παράδοσης των τηλεφωνικών παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα:...

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουν
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

05 Ιουν

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 143 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

17 Ιουν
Πανελλήνια [Διανομέας]

Διανομέας Εταιρία, μέλος του δικτύου Coffee Berry, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην περιοχή του Πειραιά για μόνιμη εργασία και μισθό αναλόγων εμπειρίας ΔΙανομέα.  Ο διανομέας έχει την ευθύνη της γρήγορης παράδοσης των τηλεφωνικών παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα:

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Cibologimata]

Ζητείται διανομέας στο κατάστημα Cibologimata στο Ελευθέριο Κορδελιό Θεσσαλονίκης με δικό του μηχανάκι για 5ωρη εργασία / 6 μέρες την εβδομάδα / 3,7 ευρώ την ώρα. Για εναλλακτικό ωράριο ή περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το email μας. Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση Cibologimatawork@gmail.com

11 Ιουν
Πάτρα [PIZZA FAN (Αγίας Σοφίας 48-50, ΠΑΤΡΑ)]

Από κεντρικό κατάστημα Εστίασης στην Πάτρα (πιτσαρία), ζητείται διανομέας με δικό του μηχανάκι, για ΟΛΙΚΗ απασχόληση.