18 Μαι

Γυναίκες για Λάντζα - Καλλιθέα Χαλκιδικής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκες για Λάντζα – Καλλιθέα Χαλκιδικής Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται γυναίκες για λάντζα από την ευρύτερη περιοχή για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου...

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματική συμπεριφορά Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

12 Οκτ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής, επιθυμεί να προσλάβει: Μηχανικό Πωλήσεων Συστημάτων Δόμησης (JS06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ 3-5 έτη εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Πολύ καλές επικοινωνιακές και

11 Οκτ
Αθήνα [Τερκενλής]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

10 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Διαμονή Άριστο περιβάλλον εργασίας [Για να στείλετε το

10 Οκτ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η INGLOBE για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στην Κύπρο, ζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης Λάντζα / Γενικών Καθηκόντων / Κουζίνα Περιγραφή εργασίας: Σκοπός: Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων, διατήρηση καθαριότητας κουζίνας. Να διατηρεί συνεχή συμμετοχή. Περίοδος εργασίας: Θέση