18 Μαι

Προσωπικό για Μπουφέ - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται: Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής...

Σχετικες Αγγελιες

05 Οκτ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής

15 Οκτ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Νοσηλευτικό Προσωπικό / Επισκέπτες Υγείας - Αθήνα (MED 1510) Περιγραφή: Η εταιρία παροχής υπηρεσιών υγείας Aid Plus Care (www.aidpluscare.com) επιθυμεί εξωτερική συνεργασία με Νοσηλευτές, Νοσηλεύτριες και Επισκέπτες/τριες Υγείας (κατόχους άδειας ασκήσεως επαγγέλματος), αποκλειστικά στις αναφερόμενες περιοχές:

10 Οκτ

Ζητείται Προσωπικό Πωλήσεων για τα καταστήματα Τερκενλής στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις H/Y Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη προσωπικότητα, ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Άριστο περιβάλλον

09 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη επιχείρηση]

Μεγάλη επιχείρηση ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Πρόσληψης και Ένταξης Προσωπικού για πλήρη απασχόληση. Προϋποθέσεις: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Διοίκησης Ανθρωπίνων Πόρων ή συγγενούς αντικειμένου σε επίπεδο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη

02 Οκτ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης του Τμήματος Φυσικοθεραπείας ζητά να προσλάβει Διδακτικό Προσωπικό Μερικής Απασχόλησης στο πεδίο της Καρδιοαναπνευστικής Φυσικοθεραπείας Κωδικός θέσης: CARDIO18 για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο