18 Μαι

Προσωπικό για Μπουφέ - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται: Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται: Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής

15 Ιουν

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ από την ευρύτερη περιοχή για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών, επιθυμητή η γνώση της ρωσικής γλώσσας Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη

21 Μαι

Ζητείται Προσωπικό Πωλήσεων για τα καταστήματα Τερκενλής στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις H/Y Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη προσωπικότητα, ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Άριστο περιβάλλον

18 Μαι

18 Ιουν
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, της ανάπτυξης και της παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Μηχανικός Πωλήσεων Κωδ.: Sales-ATH με έδρα την Αθήνα. Περιγραφή θέσης: