18 Μαι

Στέλεχος στο Τμήμα Logistics / Customer Service - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανώνυμη εταιρία, παραγωγής και εμπορίας οπτικών ειδών που εδρεύει στην Αθήνα με πολυετή, ιδιαίτερα προβεβλημένη θέση στην αγορά οπτικών ειδών και αναπτυξιακή πορεία ζητεί να προσλάβει: Στέλεχος στο Τμήμα Logistics / Customer Service Αρμοδιότητες: Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών πελατών Εξυπηρέτηση των...

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Πανελλήνια [ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΕΒΕ]

Η Papadatos S.A., η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο του σχεδιασμού και παραγωγής επίπλων, με δίκτυο πωλήσεων σε περισσότερες από 42 χώρες, ζητεί να προσλάβει: Στέλεχος Τμήματος Customer Service Εξαγωγών Αρμοδιότητες της θέσης: Παρακολούθηση και επιβεβαίωση παραγγελιών του υπάρχοντος πελατολογίου

08 Οκτ
Πανελλήνια [ARGO TRAVEL]

Ο ταξιδιωτικός οργανισμός Αrgo Τravel αναζητά νέα και δυναμικά στελέχη για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά του γραφεία στην Αθήνα: Στέλεχος Τμήματος Online Services (Online Services Department Executive) κωδικός θέσης: ATGOTAEXE.sw Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε online κρατήσεις Β2Β και B2C Εμπειρία σε διαχείριση online booking engines Γνώση

03 Οκτ
Πανελλήνια [EVAL]

Στέλεχος Τμήματος Customer Service Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι: Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών, κυρίως μέσα από τηλεφωνική επικοινωνία Ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα της εταιρίας Ετοιμασία και υλοποίηση προσφορών και άλλων προωθητικών ενεργειών της

08 Οκτ

Ο ταξιδιωτικός οργανισμός Αrgo Τravel αναζητά νέα και δυναμικά στελέχη για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά του γραφεία στην Αθήνα: Στέλεχος Τμήματος VIP Luxury Tourism (Argo Platinum Executive) κωδικός θέσης: ATGPLAEXE.sw Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον τουρισμό πολυτελείας Προϋπόθεση η άριστη γνώση της αγγλικής

08 Οκτ

Ο ταξιδιωτικός οργανισμός Αrgo Τravel αναζητά νέα και δυναμικά στελέχη για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά του γραφεία στην Αθήνα: Στέλεχος Τμήματος Εισερχόμενου Τουρισμού (Destination Management Executive – Spanish Μarket) κωδικός θέσης: ATGDMCEXE.sw Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον εισερχόμενο τουρισμό (GIT / FIT)