17 Μαι

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για κατάστημα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος γραφείου για κατάστημα με ακουστικά Βαρηκοΐας στη Πανόρμου.
Προσόντα: Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (αν πρόκειται για άνδρα) - Καλός χειρισμός υπολογιστή και προγραμμάτων MS-OFFICE
Επιπλέον Προσόντα: Ευγένεια και Ευχάριστη Προσωπικότητα, Οργανωτικές ικανότητες, Εξαίρετη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας, Υπευθυνότητα και εχεμύθεια, Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας.
Ωράριο: Δευτέρα εως Σάββατο: 09:00-14:00 & Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή: 17:30-20:30
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση, βασικό μισθό, εκπαίδευση στο συγκεκριμένο τομέα.

Telephone
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΙΕΡΑ

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Αθήνα [TopEspresso]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου με εμπειρία στην διαχείριση E Shop. Απαραίτητα προσόντα : προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση αγγλικών, καλή γνώση μιας τουλάχιστον ακόμα ξένης γλώσσας. Αποστολή βιογραφικών στο email info@topespresso.gr με θέμα «Υπάλληλος E Shop»

16 Αυγ
Αθήνα [Top Espresso]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου με εμπειρία στην διαχείριση E Shop. Απαραίτητα προσόντα : προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση αγγλικών, καλή γνώση μιας

13 Αυγ
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΚΟΠΕΛΑ ζητείται για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα PLAY ΟΠΑΠ με προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: doublezike@gmail

08 Αυγ
Αθήνα [Everest]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Everest Franchise στον Άλιμο ζητεί Τοστιέρη / Μπουφετζή για νυχτερινή εργασία 22:00 με 06:00. Βιογραφικά μέσω e-mail στο: estiakou@gmail

06 Αυγ
Αθήνα [First Quality Cheese]

Η Εταιρεία FIRST QUALITY CHEESE Ε.Π.Ε. που δραστηριοποιείται στον κλάδο της εμπορίας τυροκομικών και λοιπών ειδών διατροφής, με έδρα τον Ασπρόπυργο Αττικής,