17 Μαι

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για κατάστημα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος γραφείου για κατάστημα με ακουστικά Βαρηκοΐας στη Πανόρμου.
Προσόντα: Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (αν πρόκειται για άνδρα) - Καλός χειρισμός υπολογιστή και προγραμμάτων MS-OFFICE
Επιπλέον Προσόντα: Ευγένεια και Ευχάριστη Προσωπικότητα, Οργανωτικές ικανότητες, Εξαίρετη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας, Υπευθυνότητα και εχεμύθεια, Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας.
Ωράριο: Δευτέρα εως Σάββατο: 09:00-14:00 & Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή: 17:30-20:30
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση, βασικό μισθό, εκπαίδευση στο συγκεκριμένο τομέα.

Telephone
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΙΕΡΑ

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Αθήνα [Fargego Hellas Ε.Π.Ε.]

Η εταιρεία FARGECO HELLAS Ε.Π.Ε. που δραστηριοποιείται στο χώρο της συλλογής ζωϊκών υποπροϊόντων, για την αποθήκη της στον Ασπρόπυργο Αττικής ζητεί: Υπάλληλο

04 Οκτ
Αθήνα [Εκτελωνιστικό Γραφείο]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ζητείται από εκτελωνιστικό γραφείο, νέος/νέα έως 28 ετών, για εργασία εντός κι εκτός γραφείου, υποχρεωτικό μέσο μεταφοράς και γνώσεις Η/Υ.

03 Οκτ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ παροχής υπηρεσιών]

Απαραίτητα προσόντα Άριστη γνώση τυφλού συστήματος Προσοχή στη λεπτομέρεια Άριστη γνώση MS Office και ιδιαίτερα MS WORD Οργανωτικές δεξιότητες Ομαδικότητα Προϋπηρεσία στο αντικείμενο Κύριες Αρμοδιότητες Καταχώρηση δεδομένων Τήρηση των προβλεπόμενων χρόνων υλοποίησης και συμμόρφωσης των διαδικασιών Οργάνωση της διαδικασίας και προετοιμασία των εγγράφων που θα καταχωρηθούν Εξασφάλιση σωστής ροής πληροφοριών και εγγράφων μεταξύ τμημάτων Επικοινωνία...

... με άλλα τμήματα και πελάτες

H εταιρεία προσφέρει
Πακέτο αποδοχών με σταθερές μηνιαίες απολαβές
Δυνατότητες εξέλιξης

Επικοινωνία:
6943524664
2130142650
relations@businessclass.gr

Tags:

02 Οκτ
Αθήνα [Unique Stores]

ΘΕΛΕΤΕ να γίνετε μέλος της ομάδας μας; Στο UniqueShop.gr αναζητούμε ένα άτομο για Διαχείριση e-shop-Υπάλληλο Γραφείου. -Εισαγωγή και

02 Οκτ
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΑΝ ενδιαφέρεστε να εργαστείτε σε περιβάλλον με τη σταθερότητα που προσδίδει η επωνυμία ΟΠΑΠ, καθώς και με δυνατότητες εξέλιξης στον ανερχόμενο χώρο των PLAY