17 Μαι

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για κατάστημα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος γραφείου για κατάστημα με ακουστικά Βαρηκοΐας στη Πανόρμου.
Προσόντα: Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (αν πρόκειται για άνδρα) - Καλός χειρισμός υπολογιστή και προγραμμάτων MS-OFFICE
Επιπλέον Προσόντα: Ευγένεια και Ευχάριστη Προσωπικότητα, Οργανωτικές ικανότητες, Εξαίρετη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας, Υπευθυνότητα και εχεμύθεια, Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας.
Ωράριο: Δευτέρα εως Σάββατο: 09:00-14:00 & Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή: 17:30-20:30
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση, βασικό μισθό, εκπαίδευση στο συγκεκριμένο τομέα.

Telephone
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΙΕΡΑ

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουν
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΚΟΠΕΛΕΣ για κατάστημα Play Opap στο κέντρο της Αθήνας (Αμπελόκηποι). Ηλικία 22 και άνω. Απολυτήριο λυκείου – Λευκό Ποινικό Μητρώο – Επαγγελματική εμφάνιση –

08 Ιουν
Αθήνα [E-Shop]

NΕΑ έως 30 ετών ζητείται για τη θέση του Front Desk σε πολύ γνωστό e-shop. Εξυπηρέτηση πελατών, διαχείριση παραγγελιών πελατών & προμηθευτών, data entry κ.λπ.

07 Ιουν
Αθήνα [Play Ο.Π.Α.Π]

PLAY ΟΠΑΠ Π. Φαλήρου. Ζητούνται νέοι-νέες για εξυπηρέτηση πελατών – σέρβις. Κυλιόμενο ωράριο, παρέχεται βασικός μισθός-ασφάλιση. Κάτοικοι γύρω περιοχής θα

06 Ιουν
Αθήνα [O.Π.Α.Π]

Υπάλληλος Καταστήματος κάτοικος Χαϊδαρίου. Εταιρία η οποία συνεργάζεται απευθείας με τον ΟΠΑΠ αναζητά προσωπικό για full time εργασία προκειμένου να

30 Μαι
Αθήνα [Κατάστημα Υποδημάτων]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται από κατάστημα υποδημάτων στη Νέα Ιωνία, για 4 μήνες, έως 29 ετών, πλήρες ωράριο. Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο nea.ionia.sales