17 Μαι

SERVICE- ΜΠΟΥΦΕΣ (Ιωάννινα)

Ιωάννινα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΕ(SNACKS-ΚΡΥΑ ΠΙΑΤΑ), SERVICE ΣΤΟ POOL BAR ΤΟΥ KRIKONIS HOTEL ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΤ. ΝΙΑΡΧΟΥ 10 ,ΙΩΑΝΝΙΝΑ.
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ, & ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ.
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ FAX: 2651045437, EMAIL: MAIRYGR@YAHOO.COM
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Πανελλήνια [ΕΡΝΣΤ & ΓΙΑΝΓΚ]

Experienced Senior Professional in Economic Advisory Services At EY we support you in achieving your unique potential both personally and professionally. We give you stretching and rewarding experiences that keep you motivated, working in an atmosphere of integrity and teaming with some of the world's most successful companies. And while we encourage you to take personal responsibility for your career, we support you in your professional development in every...

... way we can. You enjoy the flexibility to devote time to what matters to you, in your business and personal lives. At EY you can be

Tags:

18 Ιαν
Πανελλήνια [EVAL]

Στέλεχος Τμήματος Customer Service Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι: Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών, κυρίως μέσα από τηλεφωνική επικοινωνία Ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα της εταιρίας Ετοιμασία και υλοποίηση προσφορών και άλλων προωθητικών ενεργειών της

18 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Γλυκά Νερά Άτομο για Λάντζα / Service Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε

18 Ιαν
Δήμος Ρόδου [HHOTELS COLLECTION]

Η HHotels Collection (όμιλος επιχειρήσεων Χατζηλαζάρου) επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο για τη θερινή σεζόν 2019 Service Manager Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής Τουριστικών Επιχειρήσεων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4-5 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 5 αστέρων Καλή γνώση

18 Ιαν
Δήμος Θήρας [Πολυεθνικός όμιλος ξενοδοχείων & εστιατορίων]

Πολυεθνικός όμιλος ξενοδοχείων και εστιατορίων επιθυμεί να προσλάβει νέους/ες στην ανεξάρτητη μονάδα εστιατορίου της στη Σαντορίνη στην περιοχήτου Καμαρίου, για τη θερινή σεζόν 2019: Νέους Νέες για Service (Κωδικός θέσης: PSKAMSERVICE) Απαιτούμενα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών