16 Μαι

Πωλητής -Πωλήτρια

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εμπορικό κατάστημα στο κέντρο τής πόλης, ζητείται πωλητής - πωλήτρια με εμπειρία στην πώληση για πλήρη απασχόληση. (Ώρες καταστημάτων)
Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία
bioenergyhellas.com@gmail.com

Βογια Φωτεινη

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Δήμος Ιωαννιτών [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Sales Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη των Ιωαννίνων. Πωλητή / Πωλήτρια Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την εφαρμογή

14 Αυγ
Δήμος Λάρισας [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Sales Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Λάρισας. Πωλητή / Πωλήτρια Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALL ABOUT CONCEPT]

Γνωστός οίκος μόδας ζητά Πωλητή ή Πωλήτρια για το κατάστημά της στο εμπορικό κέντρο Mediterranean Cosmos. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Να ασχολείται με τη μόδα / styling Εμπειρία στον χώρο θα εκτιμηθεί Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Επαγγελματισμός και συνέπεια Οργανωτικότητα Άριστη γνώση

13 Αυγ
Αθήνα [Πάροχος Online Προγραμμάτων Ξενοδοχείων]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ με έδρα το εξωτερικό, πάροχος online προγράμματος για ξενοδοχεία σε 20 χώρες, ζητεί συνεργάτη/συνεργατιδα έως 30 ετών, εμφανίσιμο/η, επικοινωνιακό/ή,

12 Αυγ
Αθήνα [DIL FASHION GROUP]

Όμιλος ο οποίος κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της ένδυσης, με 95 εργαζόμενους και ένα δίκτυο με περισσότερα από 20 μεμονωμένα brands, καταστήματα multi-brand