16 Μαι

Πωλητής -Πωλήτρια

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εμπορικό κατάστημα στο κέντρο τής πόλης, ζητείται πωλητής - πωλήτρια με εμπειρία στην πώληση για πλήρη απασχόληση. (Ώρες καταστημάτων)
Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία
bioenergyhellas.com@gmail.com

Βογια Φωτεινη

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Πανελλήνια [MINDTRAP ]

Ζητείται Πωλητής/τρια Η διαφημιστική εταιρία Mindtrap αναζητά άμεσα εμφανίσιμους νέους και νέες για στελέχωση καταστημάτων τηλεπικοινωνιών για σκοπό γνωστής εταιρίας ενέργειας με σύμβαση εργασίας πενθήμερης, 5ωρης, διάρκειας 1-2 μηνών. Η θέση έχει ως αντικείμενο την πώληση εντός του καταστήματος

14 Φεβ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο νέο κατάστημά της στη Λεωφ. Κηφισίας, Μαρούσι Πωλητή / Πωλήτρια

14 Φεβ

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για το κατάστημα της Ομόνοιας εμφανίσιμο/η Πωλητή / Πωλήτρια Προφίλ

14 Φεβ
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [BED & BATH]

Η Bed Bath ιδρύθηκε το 1992 με την επωνυμία Cannon Home Fashion και την αντιπροσώπευση της ομώνυμης φίρμας στην Ελλάδα. Το 2003 η εταιρεία μετονομάστηκε σε Bed Bath, εμπλουτίζοντας συνεχώς την γκάμα των προϊόντων της (λευκά είδη, έπιπλα, στρώματα, κρεβάτια) και ενδυναμώνοντας την παρουσία της με νέα σημεία πώλησης. Η Bed

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [DRX E.E.]

Πωλητής/Πωλήτρια Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: Απαραιτητες γνωσεις αγγλικων και Internet. Επιθυμητά Προσόντα:Απαραιτητες γνωσεις αγγλικων και Internet. Η εταιρία προσφέρει: