16 Μαι

Πωλητής -Πωλήτρια

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εμπορικό κατάστημα στο κέντρο τής πόλης, ζητείται πωλητής - πωλήτρια με εμπειρία στην πώληση για πλήρη απασχόληση. (Ώρες καταστημάτων)
Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία
bioenergyhellas.com@gmail.com

Βογια Φωτεινη

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουν
Αθήνα [Κατάστημα Υποδημάτων]

ΠΩΛΗΤΗΣ / πωλήτρια, έως 35 ετών, με προϋπηρεσία για κατάστημα υποδημάτων. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας καθώς και γνώση υπολογιστών. Προϋπηρεσία σε

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μία πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή / Πωλήτρια στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

18 Ιουν
Αθήνα [ENARETI JEWELS]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για τουριστικό κατάστημα κοσμημάτων. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

18 Ιουν
Αθήνα [Woo & Woo]

Η εταιρία Woo & Woo στα πλαίσια της ανάπτυξης της αναζητεί : *Πωλητή / Πωλήτρια λιανικής για τα καταστήματα Woo & Woo στο Αιγάλεω / Κορυδαλλό / Πειραιά /

17 Ιουν
Αθήνα [ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΑΡΑΜΠΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια από εμπορικό κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας εξάωρης, εξαήμερης απασχόλησης