16 Μαι

BARISTA

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

BARISTA. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΓΙΑ ΘΕΣΗ BARISTA ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΦΕ-ΨΙΛΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

Thess.Mo.S.

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Νοτίου Πηλίου [LEDA VILLAGE RESORT]

Το ξενοδοχείο Leda Village Resort στο Χόρτο Πηλίου, αναζητά υποψηφίους για τις θέσεις: Bartender / Barista για την καλοκαιρινή σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων ή εστίασης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας

14 Φεβ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4 αστέρων στη Χαλκιδική ζητά έμπειρο Bartender / Barista για τη σεζόν 2019. Απαραίτητη γνώση άπταιστων αγγλικών και μιας ακόμη γλώσσας, κατά προτίμηση γερμανικά ή ρωσικά. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης. Προσφέρεται διαμονή και διατροφή. Αποστείλετε βιογραφικό με φωτογραφία. [Για να στείλετε

14 Φεβ
Δήμος Θήρας [ΡΟΚΑΜΠΕΛΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ & SPA Ε.Ε]

The Rocabella Santorini intends to be the hospitality heart of the area of Imerovigli - a small picturesque Santorinian village, offering great views to the Volcano, Oia, Thirassia and the worldwide known Santorinian sunset. This boutique hotel spa is a refreshing addition to a village sprawling with traditional whitewashed structures and intends to put the focus back on the outdoors and natural surroundings. Barman / Barista Qualifications: 2-3 years minimum...

... experience in a similar position in 4* or 5* hotels. Excellent command of both English and Greek language is essential. Good

Tags:

14 Φεβ
Δήμος Ναυπλιέων [KANDIA \'S CASTLE HOTEL]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Kandia's Castle στην περιοχή του Ναυπλίου επιθυμεί να προσλάβει για τη διάρκεια της τουριστικής περιόδου 2019 Barman / Barwoman / Barista Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχείο πέντε αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών και γαλλικών Ευχάριστη και επικοινωνιακή

12 Φεβ
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά για την στελέχωση των καταστημάτων της στην περιοχή της Παιανίας Μπουφετζή / Barista Προφίλ υποψηφίων: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους Κάτοχοι πιστοποιητικού υγείας σε