14 Μαι

Telemarketer

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

The person would be calling lists of people living in Switzerland, simply to do a survey on them, regarding the sales of their house, offering free evaluation...

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται για εγκατάσταση στα βόρεια προάστια Τεχνολόγοι Μαγνητικού Τομογράφου (Κωδ.: MR 18) Προσόντα: Πτυχίο Ραδιολογίας – Ακτινολογίας (ΤΕΙ επιθυμητό) Σχετική εμπειρία επιθυμητή Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Ομαδικό

16 Οκτ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Αγίας Παρασκευής ζητά Σερβιτόρους μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ

To εστιατόριo Pizza Hut Αγίας Παρασκευής ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ
Αθήνα [CAREER IN PROGRESS]

H Career In Progress (www.careerinprogress.gr), εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών διαχείρισης σταδιοδρομίας και στελέχωσης θέσεων, για λογαριασμό συνεργάτη της, εταιρίας παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και εκπαιδευτικών υπηρεσιών, αναζητά: Βοηθό Λογιστή για την περιοχή της Αθήνας. Ο κατάλληλος

16 Οκτ
Αθήνα [ΣΤΗΛΜΕΤ / VIOHALKO]

Η Ελληνικά Καλώδια Α.Ε. ζητεί για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Υπάλληλο Πωλήσεων Εξωτερικού Αντικείμενο της θέσης είναι η υποστήριξη των πωλήσεων, η καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα SAP, η επικοινωνία με τους πελάτες, η συνεργασία με τα τμήματα παραγωγής και διακίνησης, η παρακολούθηση της