16 Μαι

ΠΩΛΗΣΕΙΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Είσαι ζωόφιλος ; Αγαπάς τα ζώα; Έχεις γνώσεις πάνω στα κατοικίδια ; Είσαι επικοινωνιακός ; Θέλεις να χτίσεις μια καριέρα πάνω σε αυτό που αγαπάς ; Η...

Σχετικες Αγγελιες

21 Δεκ
Αθήνα [SINGULARIS]

Ζητούνται Εισηγητές Σεμιναρίων για τη διεξαγωγή σεμιναρίων με θέμα τις Πωλήσεις - Marketing

03 Ιαν
Αθήνα [Red Call Volton Sales]

Η *RedCall *είναι ένα σύγχρονο contact center που εξειδικεύεται στην εξυπηρέτηση πελατών καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα ειδικοτήτων καθώς διαθέτει τα μέσα και την

Tags:

07 Ιαν
Σέρρες [ΕΥΑΜΑΡΙ]

Ζητείται πωλητής με εμπειρία σε πωλήσεις ex-van για δραστηριοποίηση σε περιοχές εκτός νομού Σερρών.

18 Ιαν
Αθήνα [D-ONE]

Η εταιρεία μας αναζητά 3 άτομα που θα εκπαιδευτούν και θα καταρτιστούν έτσι ώστε να στελεχώσουν - αναλόγως με τα προσόντα και ικανότητες που διαθέτουν - τμήματα που αφορούν σε: 1. Marketing Έρευνα αγοράς 2. Εξυπηρέτηση πελατών Πωλήσεις   Καθήκοντα – Αρμοδιότητες: ● Ενημέρωση των υπηρεσιών που παρέχονται

14 Ιαν
Αθήνα [Exnet Hellas]

"Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Απαραίτητη προυπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο job@exnet.gr Διεύθυνση Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679"