16 Ιουλ

Σύμβουλος Διαχείρισης Ασφαλιστικών Κινδύνων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Εθνική Ασφαλιστική, μέλος του Ομίλου της Εθνικής Τράπεζας της Ελλάδας και ο μεγαλύτερος Χρηματοοικονομικός Όμιλος της χώρας επεκτείνεται και αναζητά 3 φιλόδοξους υποψήφιους για την Θέση του ¨"Συμβούλου Διαχείρισης Ασφαλιστικών Κινδύνων".

Διαχείριση και Ανάλυση Χρηματοοικονομικών Αναγκών (Risk Management) Υποψήφιου Πελάτη
Παρουσίαση Προτάσεων & Λύσεων
Υλοποίηση Συμφωνιών
Διείσδυση σε Εξειδικευμένη Αγορά

Απαραίτητα Προσόντα:
Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών Επιστημών
Εμπειρία στον Χρηματοασφαλιστικό Χώρο
Επικοινωνιακή Ευχέρεια και Εξωστρέφεια
Επαγγελματισμός
Οργανωτική Ευχέρεια και Μεθοδικότητα
Διάθεση για Διακρίσεις
Φιλοδοξία για Καριέρα
Ευελιξία και Επικέντρωση στην Επίτευξη Στόχων

Η εταιρία προσφέρει:
Αξιοκρατικό Σύστημα Αποδοχών & Δυνατότητα Εξαιρετικών Αποδοχών
Πλαίσιο Στήριξης Νέων Συνεργατών
Δυνατότητα για Ευέλικτη Εργασία και Αυτονομία
Ιδανικό Εργασιακό Περιβάλλον
Συνεχή Εκπαίδευση και Επαγγελματική Κατάρτιση
Άριστες Προοπτικές Εξέλιξης και Ανάπτυξης
Εύκολη Πρόσβαση

Οι Ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα στην Hλεκτρονική Διεύθυνση: kariera.ethnikiasfalistiki@gmail.com

Telephone
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [E-GATE]

Η E-GATE ΕΠΕ, μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρίες προϊόντων πληροφορικής και τεχνολογίας, επιθυμεί να προσλάβει για το Μαρούσι: Σύμβουλο Εταιρικών Πωλήσεων B2B Τύπος απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Κωδικός θέσης εργασίας: B2B 0718 Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτηση του

13 Αυγ
Αθήνα [NOISIS DEVELOPMENT CONSULTANTS]

Σύμβουλοι Επιχειρησιακής Στρατηγικής και Ανάπτυξης Α.Ε. Η εταιρία μας, μία από τις μεγαλύτερες στον χώρο των συμβούλων ανάπτυξης, αναζητεί στέλεχος για την κάλυψη θέσης εργασίας στα γραφεία της στην Αθήνα. Σύμβουλος Επιχειρήσεων Κωδ.: Σ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι Προϋπηρεσία

11 Αυγ
Αθήνα [RE/MAX Property Experts]

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ακίνητης περιουσίας REMAX Property Experts. Γίνε Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας. Αν θέλεις να χτίσεις τη δική σου καριέρα στο χώρο του Real Estate

10 Αυγ
Αθήνα [Souras Fresh Group-Global Fruits Α.Ε.]

Η Souras Fresh Group – Global Fruits Α. Ε. , αναπτυσσόμενος όμιλος στο χώρο των τροφίμων με ανθρώπινο δυναμικό 35 υπαλλήλων αναζητεί άτομα για την διαχείριση

09 Αυγ
Αθήνα [ACTION LINE]

Είσαι επικοινωνιακός; Θεωρείς τη διαπραγμάτευση βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σου; Εάν η απάντηση σου είναι “ΝΑΙ’’, τότε είσαι αυτός/ή που ψάχνουμε! H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε