16 Αυγ

Σύμβουλος Διαχείρισης Ασφαλιστικών Κινδύνων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Εθνική Ασφαλιστική, μέλος του Ομίλου της Εθνικής Τράπεζας της Ελλάδας και ο μεγαλύτερος Χρηματοοικονομικός Όμιλος της χώρας επεκτείνεται και αναζητά 3 φιλόδοξους υποψήφιους για την Θέση του ¨"Συμβούλου Διαχείρισης Ασφαλιστικών Κινδύνων".

Διαχείριση και Ανάλυση Χρηματοοικονομικών Αναγκών (Risk Management) Υποψήφιου Πελάτη
Παρουσίαση Προτάσεων & Λύσεων
Υλοποίηση Συμφωνιών
Διείσδυση σε Εξειδικευμένη Αγορά

Απαραίτητα Προσόντα:
Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών Επιστημών
Εμπειρία στον Χρηματοασφαλιστικό Χώρο
Επικοινωνιακή Ευχέρεια και Εξωστρέφεια
Επαγγελματισμός
Οργανωτική Ευχέρεια και Μεθοδικότητα
Διάθεση για Διακρίσεις
Φιλοδοξία για Καριέρα
Ευελιξία και Επικέντρωση στην Επίτευξη Στόχων

Η εταιρία προσφέρει:
Αξιοκρατικό Σύστημα Αποδοχών & Δυνατότητα Εξαιρετικών Αποδοχών
Πλαίσιο Στήριξης Νέων Συνεργατών
Δυνατότητα για Ευέλικτη Εργασία και Αυτονομία
Ιδανικό Εργασιακό Περιβάλλον
Συνεχή Εκπαίδευση και Επαγγελματική Κατάρτιση
Άριστες Προοπτικές Εξέλιξης και Ανάπτυξης
Εύκολη Πρόσβαση

Οι Ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα στην Hλεκτρονική Διεύθυνση: kariera.ethnikiasfalistiki@gmail.com

Telephone
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Πανελλήνια [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Μellon Technologies, μητρική εταιρία του Ομίλου Εταιριών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης, καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing. Η Μellon Technologies αναζητά άμεσα: Σύμβουλο Διαχείρισης και Εξυπηρέτησης Πελατών Περιγραφή

16 Οκτ
Αθήνα [LYSI-THERM]

Ζητείται Υπάλληλο Γενικών Καθηκόντων από εταιρεία διαχείρισης κτιρίων με έδρα στο κέντρο της Αθήνας (περιοχή Ζωγράφου). Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

15 Οκτ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Τηλεφωνήτριες /ες Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων Παραγγελιοληψίας Η RedCall, ανερχόμενη εταιρεία στον τομέα εξυπηρέτησης πελατών, ζητάει να επανδρώσει το τηλεφωνικό της κέντρο με υπαλλήλους τηλεφωνικής εξυπηρέτησης μεγάλης αλυσίδας καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος (εστίασης).

12 Οκτ
Αθήνα [Εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου]

Aπό εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου ζητούνται απόφοιτοι ΑΕΙ-ΤΕΙ που με πρόγραμμα εκπαίδευσης και αξιολόγησης θα ενταχθούν στα παρακάτω τμήματα:

12 Οκτ
Αθήνα [H&M]

Σύμβουλος Πωλήσεων – Προσωρινή μερική απασχόληση Είσαι έτοιμος για μια δραστήρια εργασία με επίκεντρο τον πελάτη στην καρδιά της H&M; Αναζητούμε για την