10 Αυγ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνικός Αερίων Καυσίμων
Αρμοδιότητες: Συντηρητής
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [BTS Ανελκυστήρες]

Ζητείτε από εταιρεία ανελκυστήρων, τεχνικός με τουλάχιστον 3-ετή εμπειρία στο αντικείμενο, χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστείλατε βιογραφικό στο e-mail info@bts.com.gr ή fax στο 2310 922 235. Πληροφορίες στο τηλ. 2310 92 23 23.

22 Φεβ
Θεσσαλονίκη [COFFEETECH]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΚΑΦΕ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

22 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NetOne]

Τεχνικός Smartphones / Tablets Κωδ. θέσης: MNTEC-04 Η εταιρία myNET επιθυμεί να προσλάβει τεχνικό για επισκευές σε smartphones, iphone, ipad και tablets για κατάστημα στην Aνατολική Θεσσαλονίκη. Ο/Η κάτοχος της θέσης διατηρεί ενεργό ρόλο στην εκτέλεση τεχνικών εργασιών στο τμήμα service και μεριμνά για την εύρυθμη λειτουργία του

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Architect Consultants Manager (Κωδ. ACM-19) με έδρα την Ευκαρπία. Περιγραφή θέσης: Συνεχής