10 Αυγ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνικός Αερίων Καυσίμων
Αρμοδιότητες: Συντηρητής
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η εταιρία Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. ενδιαφέρεται να προσλάβει στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης: Τεχνικό Κινητών (Κινητά Τηλέφωνα / Smartphones) Προσφέρονται: Δωρεάν μεταφορά από και προς την εταιρεία Καλές αποδοχές ανάλογες προσόντων Πλήρης απασχόληση Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

07 Δεκ

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για λογαριασμό

03 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [OPTIMAL HR GROUP]

Mεγάλη εταιρία εμπορίας πετρελαιοειδών προϊόντων ζητά να απασχολήσει προσωπικό για τη θέση Οδηγού Βυτιοφόρου Υγρών Καυσίμων με σύμβαση προσωρινής απασχόλησης, στις περιοχές: Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ξάνθη, Καστοριά, Κομοτηνή, Βόλος. Ελάχιστες απαιτήσεις: Απολυτήριο γυμνασίου Επαγγελματικό

28 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η Ρeopleatwork-Ηellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εμπορική εταιρία

22 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τρίτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής oμάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό (κωδ.: THESS.EP.OM) Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν: Επεξεργασία