10 Αυγ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνικός Αερίων Καυσίμων
Αρμοδιότητες: Συντηρητής
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LINK]

Λογιστής /τρια - Φοροτεχνικός H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/τρια - Φοροτεχνικό. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Τήρηση απλογραφικών βιβλίων Ίδρυση -

17 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε.]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ ΣΤΟ 8ο ΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΝΑΝΤΙ ΤΙΤΑΝ . ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6970875768 ΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Τεχνικό για Συντήρηση Eγκαταστάσεων Προσόντα: Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος ΤΕΙ ή ΙΕΚ ή τεχνικής

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360o Θεσσαλονίκης, κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει μηχανικό τεχνικής εκπαίδευσης για διδασκαλία εργαστηριακών μαθημάτων στην ειδικότητα: Τεχνικός Μηχανοτρονικής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο από ΤΕΙ τεχνικού οχημάτων Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον

15 Οκτ

Το ΙΕΚ Δέλτα 360o Θεσσαλονίκης, ένας από τους μεγαλύτερους εκπαιδευτικούς οργανισμούς ζητά να προσλάβει εκπαιδευτικό με εμπειρία στη διδασκαλία μαθημάτων της ειδικότητας Τεχνικός Η/Υ και Τηλεπικοινωνιών Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Εκπαιδευτική εμπειρία Προϋπηρεσία σε τμήμα service