16 Μαι

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνικός Αερίων Καυσίμων
Αρμοδιότητες: Συντηρητής
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Τεχνικό Πωλήσεων (TECH.SALES) αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου και εμπορευμάτων για την περιοχή της Β. Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη των πωλήσεων αρχιτεκτονικών συστημάτων Τεχνική υποστήριξη των συνεργατών

24 Μαι
Θεσσαλονίκη [Εργαααστηριο Εφαρμοσμένης Θερμοδυναμικής ΑΠΘ]

Το Εργαστήριο Εφαρμοσμένης Θερμοδυναμικής, ΑΠΘ ζητά ένα (1) τεχνικό κινητήρων και οχημάτων για πλήρη και σταθερή απασχόληση. Η θέση εργασίας αφορά κυρίως τη συντήρηση, επισκευές και παρεμβάσεις σε κινητήρες και αυτοκίνητα, την υποστήριξη των πειραματικών μετρήσεων και της λειτουργίας του εργαστηρίου. Απαραίτητη προϋπόθεση το πτυχίο ΤΕΙ κατ’ ελάχιστον (θα προτιμηθούν απόφοιτοι των ΤΕΙ Οχημάτων ή Μηχανολόγων). Απαιτείται δίπλωμα οδήγησης, καλή γνώση αγγλικών...

... εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και βασικές γνώσεις υπολογιστών. Επιθυμητή ηλικία έως 35 έτη. Θα συνεκτιμηθεί εμπειρία σε ηλεκτρολογικά, ηλεκτρονικά, αυτοματισμούς ή άλλες τεχνικές γνώσεις. Αποστολή βιογραφικών στο dkatsa@auth.gr

Tags:

24 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Νυχτερινό ωράριο εργασίας

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ]

Η ΕΞΥΠΠ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ ζητεί, για απασχόληση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση ως Τεχνικός Ασφαλείας Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να πληροί τις κατωτέρω προϋποθέσεις: Ηλικία έως 45 ετών Να διαθέτει εργασιακή εμπειρία στην

15 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε.]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ ΣΤΟ 8ο ΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΝΑΝΤΙ ΤΙΤΑΝ . ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6970875768 ΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ