10 Αυγ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υδραυλικός
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Πανελλήνια [KALIMERA KRITI HOTEL & VILLAGE RESORT]

Συντηρητής / Υδραυλικός για τις Πισίνες Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1-2 χρόνων επαγγελματική εμπειρία Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης η εταιρία μας προσφέρει: Μισθό ανάλογο των προσόντων Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή, διατροφή,

04 Φεβ
Δήμος Κω [MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Mikri Poli Resorts (Rhodes, Kos, Crete) TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica, σας προσκαλεί να στείλετε το βιογραφικό σας στη θέση: Συντηρητής / Υδραυλικός – Κως Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sentido Carda Beach Mikri Poli Kos by Atlantica επιθυμεί να προσλάβει  για τη σεζόν 2019 Συντηρητή / Υδραυλικό (κωδ.: MPKM2) Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο

24 Ιαν
Δήμος Χερσονήσου [CRETA MARIS]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5 αστέρων του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα Maintenance για τη σεζόν 2019: Υδραυλικό Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών ως επαγγελματίας υδραυλικός Επιθυμητά προσόντα: Προηγούμενη εργασία σε ξενοδοχειακή μονάδα

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία προώθησης]

Άτομα για Προώθηση Project – Θεσσαλονίκη Ζητούνται φοιτητές ή απόφοιτοι από διαφημιστική εταιρία για την προώθηση project στη Θεσσαλονίκη. Δίνουμε την ευκαιρία σε νεαρά άτομα που έχουν μικρή ή και καθόλου επαγγελματική εμπειρία να γίνουν δεκτοί, να σταδιοδρομήσουν και να εξελιχθούν σε ένα δυναμικό

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [OPTIMAL HR GROUP]

Area Manager (Retail) - Thessaloniki SAL-173 Optimal HR Group on behalf of its client, a Dynamic Retail fashion Company looking for an experienced Area Manager - Thessaloniki. The Area Manager will manage, monitor and supervise three retail shops in N. Greece. Responsibilities: Setting sales targets and Maximising sales and profitability per store Providing the team with a stimulating and supportive environment Maintaining and increasing standards of customer...

... service Driving team performance Controlling the training and development of the staff Supervising and actively