10 Αυγ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υδραυλικός
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο Απρίλιος-Οκτώβριος 2018 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Συντηρητής / Υδραυλικός / Ψυκτικός Κωδικός: ΣΥΝΥΨ/18 Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες από

04 Αυγ
Θεσσαλονίκη [clima-therm.gr]

Ζητείται υδραυλικός Αρμοδιότητες: αντίστοιχες της ειδικότητάς του αλλά και των έργων που αναλαμβάνει η εταιρία Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία πάνω στον κ΄λάδο Επιθυμητά Προσόντα: ταχύτητα, ευστροφία,επαγγελματισμός,συνέπεια Η εταιρία προσφέρει:καλή αμοιβή

07 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Προσωπικό Ξενοδοχείου - Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: TOUR 0708 Περιγραφή: Ξενοδοχείο 4 αστέρων στη Θεσσαλονίκη, αναζητά προσωπικό για την κάλυψη των έκτακτων και τακτικών αναγκών. Ειδικότητες: Σερβιτόροι/ες Καμαριέρες Υδραυλικός Οδηγός Βοηθός Μάγειρα Λαντζιέρης Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει

02 Αυγ
Μαρούσι [SynergySolution]

Ζητείται *υδραυλικός* για άμεση πρόσληψη ως υπάλληλος εταιρείας διαχείρισης κτηρίων, απαραίτητη εμπειρία, δίπλωμα οδήγησης Α/Β κατηγορίας. Γνώση Η/Υ. τηλ.

27 Ιουλ
Πανελλήνια [MARKET IN ΑΕΒΕ]

H αλυσίδα Market In αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας. Υδραυλικός Τεχνίτης Κωδικός θέσης: PL 7/18 Προφίλ υποψηφίου: Κάτοχος πτυχίου IEK ή τεχνικής επαγγελματικής σχολής Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Εμπειρία σε κτιριακές ή