10 Αυγ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υδραυλικός
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [CASA FIX]

Έμπειρος τεχνίτης υδραυλικός Αρμοδιότητες: Υδραυλικά ,θέρμανση ,κλιματιστικά Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

27 Νοε
Δήμος Χερσονήσου [CRETA MARIS]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5 αστέρων του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα Maintenance για τη σεζόν 2019: Υδραυλικό Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών ως επαγγελματίας υδραυλικός Επιθυμητά προσόντα: Προηγούμενη εργασία σε ξενοδοχειακή μονάδα

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα αναζητά για τα καταστήματά της στη Θεσσαλονίκη Μπουφετζήδες / Barista Σκοπός θέσης: Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την παρασκευή και πώληση των ροφημάτων / προϊόντων καθώς και της

12 Δεκ

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά για τα καταστήματά της στη Θεσσαλονίκη Μάγειρα Β’ Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στον συγκεκριμένο τομέα Πτυχίο ανάλογης σχολής Γνώση διαδικασιών HACCP