10 Αυγ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υδραυλικός
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΖΕΣΗ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Casa Fix]

Ζητείται τεχνίτης υδραυλικός με εμπειρία. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο 6974900766.

05 Οκτ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο 2018-2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Συντηρητής / Υδραυλικός / Ψυκτικός Κωδικός: ΣΥΝΥΨ/18 Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες από τον υπεύθυνο

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Υδραυλικός]

Ζητείται υδραυλικός τεχνίτης ή βοηθός, ηλικίας 25 - 35 ετών με εμπειρία , για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Αντικείμενο εργασιών υδραυλικές εγκαταστάσεις ,αέριο, ανακαινίσεις κτιρίων , γυψοσανίδες. Απαραίτητο δίπλωμα ΙΧ Αποστολή βιογραφικών μέσω e-mail

03 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Supercoolservice]

Ζητείται Θερμοϋδραυλικός με εμπειρία από εταιρεία κλιματισμού - θέρμανσης με έδρα τη Μενεμένη, Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών: info@supercoolservice.gr

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Η Eleven Marketing πρωτοπόρος στον χώρο του Marketing, στο πλαίσιο της δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της: Στέλεχος Marketing Εάν σας ενδιαφέρει να συνεργαστείτε με μια εταιρία που προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον γεμάτο προκλήσεις Πλήρη εκπαίδευση και ανάπτυξη των στελεχών της