16 Μαι

Διανομέας-Θεσσαλονίκη Κέντρο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή δίκυκλου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία προώθησης]

Στελέχη Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών Καλύπτονται άμεσα 4 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: νέους/νέες έως 30 ετών με απολυτήριο

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

: Τυλιχτής-τρια, Ψήστης, Διανομέας, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία στις αντίστοιχες θέσεις. Απαραίτητη κατοχή δίκυκλου για τον διανομέα. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα.

18 Μαι

Διανομέας, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή δίκυκλου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει τα κατάστηματά της στo κέντρο της Θεσσαλονίκης, ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση του barista. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Φαξ: 2410 534020 • Τηλ.: 2410 255260

16 Μαι

Τυλιχτής-τρια, Ψήστης, Διανομέας, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών. Απαραίτητη γνώση της περιοχής του κέντρου και της Δυτικής Θεσσαλονίκης. Απαραίτητη κατοχή δίκυκλου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα.