16 Μαι

Υπάλληλος Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία στην Καλλιθέα αναζητεί να στελεχώσει τα νέα γραφεία της με νέους συνεργάτες με σκοπό μόνιμη συνεργασία σε διάφορους τομείς.
Απαιτήσεις :
• Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ.
• Βασικές Γνώσεις Αγγλικών
• Απαραίτητες Γνώσεις Office( word, excel power point )
• Επικοινωνιακές Ικανότητες
• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Άμεσα Διαθέσιμος
Η Εταιρία Προσφέρει
• Συνεχής εκπαίδευση
• Ευκαιρίες ανέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο κλάδο
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Αποδοχές ανώτερες του βασικού

Telephone
D.GLENTIS

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Αθήνα [ΚΟΛΙΟΣ Α.Ε. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ]

Περιοχή: Κορωπί ΜΕΓΑΛΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΖΗΤΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟ ΑΝΩΤΑΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΟΙ

02 Αυγ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της Κλινικής Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της Κλινικής Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

24 Ιουλ
Αθήνα [Υπάλληλος Γραφείου]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για άμεση πρόσληψη σε πενθήμερη, 8ωρη εργασία με πλήρης ασφάλιση (ΙΚΑ) και καθαρός μισθός 600 €. Προσόντα υποψηφίου: • Απόφοιτος Λυκείου • Καλή Γνώση Αγγλικών • Καλή Γνώση Υπολογιστών Αποστολή βιογραφικών: george.s.dmm@outlook.com Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6956619353

19 Ιουλ
Αθήνα [Patrikakis S.A.]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου σε μεταφορική εταιρία για το γραφείο κίνησης. Eξαήμερη εργασία, με υποχρεωτική σχετική προϋπηρεσία στον μεταφορικό κλάδο.

18 Ιουλ
Αθήνα [ΕΥΡΩΤΕΧΝΙΚΗ SCANIA]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 4ΩΡΗΣ Η 6ΩΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΜΕ ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ