16 Μαι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται χειριστής στράντζας με εμπειρία για μόνιμη εργασία - πλήρης απασχόληση. Βιογραφικά στο accounting.panmetal@yahoo.com

ΠΑΝΜΕΤΑΛ ΜΟΝ. ΙΚΕ

Σχετικες Αγγελιες

02 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΨΑΡΡΑΣ Α.Τ.Ε]

Χειριστής Χωματουργικών μηχανημάτων Αρμοδιότητες: Εργοτάξιο Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα, προυπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε έργα Αποχέτευσης και Ύδρευσης Η εταιρία προσφέρει:

25 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΤΕΧΝΙΚΗ ΕΡΓΩΝ ΑΕ]

ζητείται χειριστής Μηχανημάτων έργου (jcb κ.τ.λ.) με σχετική άδεια οδήγησης, για εργασία σε Τεχνική Εταιρεία στην περιοχή Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικού στο fax 2310796965 απαραίτητη η αναγραφή του χειρισμού των μηχανημάτων. Τηλέφωνο 2310 796918

22 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Α.Ε. αγροχημικών]

Ανώνυμη εταιρία αγροχημικών στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση Αποθηκάριο / Χειριστή Kλαρκ Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα χειριστή κλάρκ Εμπειρία τουλάχιστον πέντε ετών Ηλικία από 30 έως 45 ετών Γνώσεις Η/Υ και αγγλικών θα συνεκτιμηθούν [Για να στείλετε το

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [Bellezza]

Τεχνητρια για βλεφαρίδες Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: μισθό και ασφάλιση

18 Μαι

Τεχνητρια νυχιών Αρμοδιότητες: Μανικιουρ Πεντικιούρ τεχνητά νύχια Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο τεχνητριας νυχιών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό και ασφάλιση