16 Μαι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται χειριστής στράντζας με εμπειρία για μόνιμη εργασία - πλήρης απασχόληση. Βιογραφικά στο accounting.panmetal@yahoo.com

ΠΑΝΜΕΤΑΛ ΜΟΝ. ΙΚΕ

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Πολύκαστρο [Αλέξανδρο]

Ζητείται πωλήτρια καθημερινά από Δευτέρα έως Σάββατο Σε διάφορες συνοικίες της Θεσσαλονίκης τιμή 20 ευρώ πληρωμή αυθημερόν Η δουλειά είναι από τις 9 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Διανομέας με μηχανάκι Αρμοδιότητες: Παράδοση εμπορευμάτων σε συνεργεία και ΚΤΕΛ Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία απαραίτητη Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Βασικό μισθό έξοδα μετακίνησης κατά την εργασία Βιογραφικά να σταλούν στο cvjobreq@gmail.com αναφέροντας την θέση ''Διανομέας''

09 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης]

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

09 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΗΛΙΑΔΗΣ ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ Η εταιρία προσφέρει:

08 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ANIMUS MASSAGE]

Ζητείται Μασερ για χώρο spa για το κέντρο της Θεσσαλονίκης, απαραίτητη εμπειρία με γνώσεις σε θεραπείες και είδη μάλαξης. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: