16 Μαι

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ελληνική εταιρία ΗΕΕL Athens Lab που δραστηριοποιείται στο χώρο της βιώσιμης μόδας αναζητά Πωλήτρια-Υπεύθυνη Καταστήματος για μόνιμη συνεργασία για τo κατάστηματα Πάρου και Αθήνας.
Μας ενδιαφέρει μια σταθερή συνεργασία με άτομα που έχουν όρεξη για δουλειά, καλή διάθεση, με στυλιστικές απόψεις που ταιριάζουν στην φιλοσοφία της εταιρίας και επιθυμούν σταδιοδρομία στον συγκεκριμένο χώρο.

Telephone
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [Party21]

* Υπεύθυνη * Έμπειρη * Αγγλικά * Δυνατότητα ταξίδια εξωτερικού * Η/Υ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 0,00€ /μήνας Εμπειρία: * 1-10: 1 χρόνο

18 Ιουλ
Πειραιάς [Dexim]

Ζητείται Υπεύθυνη Καταστήματος για το υποκατάστημα στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στις πωλήσεις και ιδιαίτερα στον τομέα ένδυσης

18 Ιουλ
Πειραιώς [DEXIM]

  Ζητείται Υπεύθυνη Καταστήματος για το υποκατάστημα στον Αγ. Ι. Ρέντη. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στις πωλήσεις και ιδιαίτερα στο τομέα ένδυσης-υπόδησης Ικανότητα διαχείρισης προσωπικού, καθορισμό προτεραιοτήτων και αποτελεσματική παρακολούθηση στόχων Υπευθυνότητα στη

13 Αυγ
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΚΟΠΕΛΑ ζητείται για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα PLAY ΟΠΑΠ με προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: doublezike@gmail

10 Αυγ
Αθήνα [Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ κινητής τηλεφωνίας στην περιοχή του Μενιδίου ζητεί πωλήτρια για μερική ή πλήρη απασχόληση, εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον, άμεση ασφάλιση, μισθός,