17 Σεπ

Πωλητριες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πωλητριες παιδικου εντυπου
Αρμοδιότητες: πωληση προωθηση
Απαραίτητα Προσόντα: συνεπεια ομαδικο πνευμα εργατικοτητα ευχαριστο ατομο
Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρια σε προωθηση η πωλησεις
Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση

Telephone
Ιακωβιδου Μαρια

Σχετικες Αγγελιες

18 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Funky Buddha]

Η Funky Buddha, μέλος του oμίλου Αltex SA, που δραστηριοποιείται στο χώρο της σύγχρονης ανδρικής, γυναικείας και παιδικής ένδυσης, στο πλαίσιο της δυναμικής της ανάπτυξης τόσο στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό, ζητά: Πωλητές - Πωλήτριες Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ MARKETING]

Αναζητάμε νέους έως 35 ετών για τη θέση Στέλεχος Πωλήσεων. Η θέση αφορά στη διενέργεια διαφημιστικής καμπάνιας B2B , στην έρευνα αγοράς, στο customer service, στην αύξηση και διατήρηση του πελατολογίου και στην προώθηση υπηρεσιών. Παρέχεται από την εταιρεία διαρκής εκπαίδευση στο κομμάτι των πωλήσεων.Επιθυμητό προσόν η εμπειρία στις πωλήσεις και το δίπλωμα αυτοκινήτου. Για τη συμμετοχή στη διαδικασία οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να αποστείλουν e-mail...

... στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση: salesadvisor321@gmail.com

Tags:

11 Οκτ
Πειραιώς [Funky Buddha]

Η Funky Buddha, μέλος του oμίλου Αltex SA, που δραστηριοποιείται στον χώρο της σύγχρονης ανδρικής, γυναικείας και παιδικής ένδυσης, στo πλαίσιo της δυναμικής της ανάπτυξης τόσο στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό, ζητά: Πωλητές / Πωλήτριες για νέο κατάστημα στον Κορυδαλλό. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη

09 Οκτ
Πανελλήνια [Κατάστημα Wind]

Έμπειροι Πωλητές / Πωλήτριες Καταστήματος Wind Από κατάστημα WIND ζητούνται δυναμικά και φιλόδοξα άτομα με αυτοπεποίθηση και ευχέρεια στην επικοινωνία, προκειμένου να εργαστούν ως πωλητές / πωλήτριες τηλεφωνίας σε κατάστημα Wind. Θα προτιμηθούν όσοι / όσες πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:

08 Οκτ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ]

Κατάστημα γνωστής αλυσίδας κινητής τηλεφωνίας ζητά έμπειρους Πωλητές / Πωλήτριες για το κατάστημα του Παλαιού Φαλήρου