15 Μαι

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ΄¨ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

FRESH WATER

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαι
Αθήνα [Μπαλανος μεταφορες]

οδηγος φορτηγου Αρμοδιότητες: διανομη κιβωτιων στα πρακτορεία Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία 4 χρονων σε αυτο τον κλαδο, διπλωμα Γ κατηγοριας Επιθυμητά Προσόντα: διπλωμα γερανου Η εταιρία προσφέρει:

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [Kafemagazo]

Ζητείται οδηγός-αποθηκάριος σε εταιρεια χονδρικού εμπορίου καφέ Αρμοδιότητες: Εκτελεση παραγγελιων, διανομή και έλεγχος αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προυπηρεσια ως οδηγός Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, ευγενεια και εχεμύθεια Η εταιρία προσφέρει:Θεση πληρους απασχόλησης, αποστολή βιογραφικού στο info@kafemagazo.gr

24 Μαι
Πειραιάς [SPAROSDIL]

ΟΔΗΓΟΣ ζητείται με επαγγελματικό δίπλωμα για διανομή συσκευασμένων τροφίμων. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση,

23 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στις Αχαρνές Αττικής ζητεί Οδηγό Φορτηγού / Παραδόσεων (τμήμα αποθήκης) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας Κάτοχος διπλώματος Π.Ε.Ι. Φόρτωμα / ξεφόρτωμα Προηγούμενη πείρα στον τομέα του [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνα

23 Μαι
Πανελλήνια [Ελληνική βιομηχανία]

Μεγάλη ελληνική βιομηχανία τροφίμων με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά επιθυμεί να προσλάβει: Οδηγό Φορτηγού Οχήματος Κύριες αρμοδιότητες: Η έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά των προϊόντων της εταιρίας σύμφωνα με τους εταιρικούς κανόνες και τη νομοθεσία με σκοπό την εξυπηρέτηση των πελατών και τη