15 Μαι

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ΄¨ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

FRESH WATER

Σχετικες Αγγελιες

26 Σεπ
Θεσσαλονίκη [FRESH WATER]

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

24 Σεπ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται Οδηγός Φορτηγού Δημοσίας Χρήσης στη Θεσσαλονίκη. Εταιρία εμφιαλωμένου νερού ζητά για την περιοχή της Θεσσαλονίκη: Οδηγό φορτηγού δημοσίας χρήσης για την εκτέλεση μόνιμων δρομολογίων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Π. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ]

Ζητείται οδηγός έως 35 ετών. Αρμοδιότητες: Διανομή ειδών στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας + Π.Ε.Ι. , εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό.

15 Οκτ
Δήμος Δέλτα [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι βιομηχανική και

15 Οκτ
Δήμος Θέρμης [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στη ΒΙΠΕ Σίνδου ζητεί Οδηγό Φορτηγού / Παραδόσεων (τμήμα αποθήκης) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας Κάτοχος διπλώματος ΠΕΙ Φόρτωμα / ξεφόρτωμα Προηγούμενη πείρα στον τομέα του [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]