15 Μαι

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ΄¨ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

FRESH WATER

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

09 Αυγ
Πανελλήνια [HEISTERKAMP TRANSPORT GmbH]

Επαγγελματίας Οδηγός (CE) Ψάχνετε για μία καλή και ασφαλή δουλειά ως οδηγός φορτηγού (CE) σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες μεταφορών στην Ευρώπη; Προσλαμβάνουμε για μία θέση στο Travemünde και στο Hamm. Περιγραφή θέσης εργασίας: Μεταφέρουμε και παραδίδουμε αγαθά σε όλη τη Γερμανία και σε άλλες χώρες

07 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [Βιομηχανία κατεψυγμένων προϊόντων ζύμης]

Βιομηχανία κατεψυγμένων προϊόντων ζύμης στην περιοχή του Κορωπίου ζητεί Οδηγό Φορτηγού Οχήματος Κωδ.: Οδηγός 05/18) Για τη θέση απαιτούνται: Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον Γ' κατηγορίας Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στην οδήγηση φορτηγών οχημάτων Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική

06 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στις Αχαρνές Αττικής ζητεί Οδηγό Φορτηγού / Παραδόσεων (τμήμα αποθήκης) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας Κάτοχος διπλώματος Π.Ε.Ι. Φόρτωμα / ξεφόρτωμα Προηγούμενη πείρα στον τομέα του [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνα

06 Αυγ
Πανελλήνια [Ελληνική βιομηχανία]

Μεγάλη ελληνική βιομηχανία τροφίμων με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά επιθυμεί να προσλάβει: Οδηγό Φορτηγού Οχήματος Κύριες αρμοδιότητες: Η έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά των προϊόντων της εταιρίας σύμφωνα με τους εταιρικούς κανόνες και τη νομοθεσία με σκοπό την εξυπηρέτηση των πελατών και τη