15 Μαι

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ΄¨ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

FRESH WATER

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Πανελλήνια [Ελληνική βιομηχανία]

Μεγάλη ελληνική βιομηχανία τροφίμων με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά επιθυμεί να προσλάβει: Οδηγό Φορτηγού Οχήματος Κύριες αρμοδιότητες: Η έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά των προϊόντων της εταιρίας σύμφωνα με τους εταιρικούς κανόνες και τη νομοθεσία με σκοπό την εξυπηρέτηση των πελατών και τη

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FOYRNOS]

Ζητείται οδηγός για ημιαπασχόληση σε φούρνο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Γιώργος]

Συνεταιρισμός παραγωγής γαλακτοκομικών προϊόντων με έδρα την Προσοτσάνη Δράμας, αναζητά να προσλάβει Οδηγό με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας και προϋπηρεσία  στην διανομή προϊόντων, για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών: meleneklis1806@gmail.com

14 Ιαν

09 Ιαν
Δήμος Δέλτα [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητά Οδηγό Φορτηγού Οχήματος Κύρια καθήκοντα: Έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά των προϊόντων σύμφωνα με τους κανόνες της εταιρίας και τη νομοθεσία με σκοπό τη σωστή εξυπηρέτηση των πελατών και τη διαφύλαξη της εταιρικής εικόνας