14 Μαι

Λογιστής Β’ Τάξης

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, λογιστική εταιρία στην Κηφισιά, επιθυμεί να προσλάβει αδειούχο Λογιστή Β\´ Τάξης Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν τα προσόντα: Πτυχίο οικονομικής σχολής Άδεια Λογιστή-Φοροτεχνικού τουλάχιστον Β\´ Τάξης Εμπειρία 5 ετών σε οργανωμένο λογιστήριο εμπορικής ή βιομηχανικής...

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στο Χαλάνδρι Αττικής ζητά άτομα για το πόστο barista, ηλικίας 20- 35 ετών. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ: 214 6871200, fax: 211 8004885

13 Αυγ
Αθήνα [ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΥΖΟΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ]

ΑΘΗΝΑ – ΓΛΥΦΑΔΑ – ΛΑΖΑΡΑΚΗ 28 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ – Υπεύθυνος Πελατείας για ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ για πλήρη απασχόληση έως 45 ετών , με ευχέρεια λόγου , επικοινωνιακός

13 Αυγ
Αθήνα [E-GATE]

Η E-GATE ΕΠΕ, μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρίες προϊόντων πληροφορικής και τεχνολογίας, επιθυμεί να προσλάβει για το Μαρούσι: Σύμβουλο Εταιρικών Πωλήσεων B2B Τύπος απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Κωδικός θέσης εργασίας: B2B 0718 Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτηση του

13 Αυγ
Αθήνα [NOISIS DEVELOPMENT CONSULTANTS]

Σύμβουλοι Επιχειρησιακής Στρατηγικής και Ανάπτυξης Α.Ε. Η εταιρία μας, μία από τις μεγαλύτερες στον χώρο των συμβούλων ανάπτυξης, αναζητεί στέλεχος για την κάλυψη θέσης εργασίας στα γραφεία της στην Αθήνα. Σύμβουλος Επιχειρήσεων Κωδ.: Σ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι Προϋπηρεσία

13 Αυγ
Αθήνα [Εστιατόριο Η Πόλη]

Το εστιατόριο «Η Πόλη» στη Νέα Φιλαδέλφεια επιθυμεί να προσλάβει: Σερβιτόρους Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]