14 Μαι

Λογιστής Β’ Τάξης

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, λογιστική εταιρία στην Κηφισιά, επιθυμεί να προσλάβει αδειούχο Λογιστή Β\´ Τάξης Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν τα προσόντα: Πτυχίο οικονομικής σχολής Άδεια Λογιστή-Φοροτεχνικού τουλάχιστον Β\´ Τάξης Εμπειρία 5 ετών σε οργανωμένο λογιστήριο εμπορικής ή βιομηχανικής...

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Αθήνα [FINANCIAL RESULTS & TRADE]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή από λογιστικό γραφείο με έδρα στους Αγίους Αναργύρους Αθηνών. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

02 Οκτ
Αθήνα [FINANCIAL RESULTS & TRADE IKE]

ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΡΙΑ & ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Αρμοδιότητες: Μισθοδοσία & καταχώρηση παραστατικών σε βιβλία Β' & Γ κατηγορίας Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση & εμπειρία σε μισθοδοσία & τήρηση βιβλίων Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Η εταιρία προσφέρει:

28 Σεπ
Αθήνα [Crucial Hospitality]

Μεγάλη τουριστική εταιρεία με έδρα το κέντρο της Αθήνας, ζητάει βοηθό λογιστή. Είδος Εργασίας: Πλήρης

22 Οκτ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Βριλήσσια  για πλήρη απασχόληση: Λαντζιέρα με προϋπηρεσία. Προφίλ

22 Οκτ

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση Ψήστες με εμπειρία στην εστίαση. Προφίλ