16 Ιουλ

Τεχνικός Δικτύου-CCNA

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Novo Technologies (www.novo.gr), προσλαμβάνει τεχνικό με άριστη γνώση IP δικτύων επιπέδου CCNA για υποστήριξη έργων CCTV. Επιθυμητή εμπειρία σε συστήματα CCTV, συναγερμούς, Access Control. Καλή γνώση αγγλικών απαραίτητη. Μεθοδικότητα και υπευθυνότητα. Καλές αποδοχές, ασφάλιση, ευχάριστο περιβάλλον, προοπτικές. jobs@novo.gr

Novo Technologies

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Αθήνα [ΕΤ.Μ.ΕΡ ΑΕ]

Τεχνική εταιρεία ζητά για μόνιμη διετή απασχόληση Τεχνικό Ασφαλείας για έργα σε διυλιστήρια στον Ασπρόπυργο, στην Ελευσίνα και στην Κόρινθο

08 Αυγ
Αθήνα [Media Markt]

Ευκαιρίες Απόκτησης Επαγγελματικής Εμπειρίας (Πρακτική Άσκηση) Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία και θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση

08 Αυγ
Αθήνα [ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ Α.Ε.]

Υπεύθυνος Αποθήκης – Τεχνικός Εμπορική – Εισαγωγική Εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Αποθήκης – Τεχνικό. Αρμοδιότητες Θέσης: - Οργάνωση Αποθήκης - Παραλαβή / Αποστολή / Παράδοση Παραγγελιών - Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση υπολογιστών, εγκατάσταση Λειτουργικού WINDOWS - Διάγνωση & επίλυση προβλημάτων - βλαβών είτε εγκαταστάσεων Hardware –Λειτουργικών συστημάτων WINDOWS, WINDOWS SERVER, LINUX - Εξωτερικές εργασίες Προφίλ / Προσόντα...

... Υποψηφίου
- Πτυχίο Η/Υ – Ι.Ε.Κ. – Τ.Ε.Ι – Α.Ε.Ι.
- Άριστη γνώση της Αγγλικής και άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
- Βασικές γνώσεις σε εγκαταστάσεις ενσύρματων – ασύρματων δικτύων
- Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
- Δίπλωμα οδήγησης

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cv@zouboulakis.gr

Tags:

07 Αυγ
Αθήνα [E-GATE]

Η E-GATE ΕΠΕ, μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρίες προϊόντων πληροφορικής και τεχνολογίας, ζητά να προσλάβει στέλεχος για την καλύτερη οργάνωση της λειτουργίας του τμήματος τεχνικής υποστήριξης των πελατών της. Τεχνικός Η/Υ Κωδ.: THY0718 Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη

06 Αυγ
Αθήνα [iRepair]

iRepair Careers Τεχνικός Η/Υ Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση καταστήματος στην Αθήνα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή ηλεκτρονικών υπολογιστών/laptop. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση