16 Ιουλ

Τεχνικός Δικτύου-CCNA

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Novo Technologies (www.novo.gr), προσλαμβάνει τεχνικό με άριστη γνώση IP δικτύων επιπέδου CCNA για υποστήριξη έργων CCTV. Επιθυμητή εμπειρία σε συστήματα CCTV, συναγερμούς, Access Control. Καλή γνώση αγγλικών απαραίτητη. Μεθοδικότητα και υπευθυνότητα. Καλές αποδοχές, ασφάλιση, ευχάριστο περιβάλλον, προοπτικές. jobs@novo.gr

Novo Technologies

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Αθήνα [HRSTRATEGY]

Απόφοιτοι τεχνικών σχολών ή ΤΕΙ με εμπειρία και προϋπηρεσία στην τοποθέτηση και επισκευή ηλεκτρικών και μηχανικών θυρών ασφαλείας και κλειδαριών. Τα κύρια καθήκοντα του κατόχου της θέσης θα είναι: Η επισκευή και η τοποθέτηση θυρών και κλειδαριών ασφαλείας στο χώρο του πελάτη. Η επικοινωνία με τους πελάτες και η απάντηση στις απορίες τους. Η επίδειξη του τρόπου λειτουργίας των μηχανισμών ασφαλείας Ο πελάτης μας προσφέρει : Μισθό αναλόγως προσόντων....

Σύμβαση αορίστου χρόνου.
Μεταφορικό μέσο.

Απαραίτητη προϋπόθεση η κατοχή διπλώματος μηχανής ή IX αυτοκινήτου.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Tags:

14 Μαρ
Αθήνα [iRepair]

iRepair careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στο Σύνταγμα τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων / smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

14 Μαρ

iRepair careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στη Νέα Ερυθραία τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων / smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

14 Μαρ

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση νέου καταστήματος στην Αθήνα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων /smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

13 Μαρ
Αθήνα [Spotawheel]

H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητά Τεχνικό Σύμβουλο με πολύ καλή γνώση αγγλικών. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση μηχανολογίας αυτοκινήτου Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Η Spotawheel προσφέρει: Ένα δυναμικό και απόλυτα επαγγελματικό περιβάλλον Πλήρη εκπαίδευση και